Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem szid mert nem áll fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem szid mert nem áll fel neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt párommal de sajnos nagyon megromlott a szexuális kapcsolatunk. Alapvetően nyitott, odaadó lány vagyok, így részemről belefért az is hogy nyíltan beszéljek neki a tapasztalataimról, persze azért mert nagyon érdekelte. Így arról is tud hogy korábban kipróbáltam az anál szexet.

Neki nem volt eddig sok barátnője. Előttem talán ketten voltak vele.

Nagyon aggályos az ágyban de sokat engedtem neki, meg sokat törődtem vele. Alapjáraton mindig könnyebben elégülök ki, így úgy gondoltam inkább ráfordítsuk az energiát.

Igen, de ez 4 év alatt nem változott, nem lett jobb, sőt.

Nagyon bánt mert nem vagyok egy nehéz eset, rám mégsem jut soha idő, hogy nekem is jó legyen.

Sokszor órákat kell dolgozzam azon hogy ne lankadjon le és mellette jópofát vágnom hozzá mert amint észreveszi rajtam hogy görbül lefelé a szám széle a fáradtságtól és a csalódottságtól rögtön mérges lesz, hogy miért nem teszek úgy legalább mintha élvezném, mert így ezzel ő nem megy semmire.

Frusztrálja a gondolat hogy tapasztaltabb vagyok mint ő, illetve kiakarja próbálni velem az anált de nem érti meg, ha így nem megy, akkor úgy hogy fog?

Ráadásul milyen jogon kéri ha ő annyit nem tezs meg értem hogy kivizsgáltassa magát doktornál vagy pszichológusnál. Ezekre mindig csak megkapom hogy az én hibám hogy nem áll fel neki rendesen az ilyen beszólásaimtól. Pedig türelmes vagyok vele.

Kezdem feladni. Nagyon elvagyok keseredve. Régen szerettem szeretkezni, most már úgy érzem hogy rá sem bírok nézni a jövőben egy férfi nemi szervre sem.

28/L


2016. ápr. 22. 23:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod, hogy ennek a kapcsolatnak már vége...
2016. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
bocsánat a rossz helyesírásomért
2016. ápr. 22. 23:47
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez tényleg szomorú, de nem a te hibád.

Szívesen megvigasztallak ám.

Nekem nincs ilyen problémám ;)

2016. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez a probléma fent áll a kezdetektől. Így abban reménykedem, hogy az érzései szintén nem változtak és hogy szeret még :(
2016. ápr. 22. 23:50
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Sztem szeret még, de képzeld el, hogy az egyedüli dolog a világon, ami elvitathatatlanul férfivá tesz, nos elmúlt, elment, nincs már...

Komolyan kirázott a hideg tőle.

Hálás vagyok a természetnek, mert sztem én még a koporsóban álló farokkal fekszem majd.

2016. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy önző gyökér, és nem szeret.

Ezt jobb,ha kezded felfogni.

Minél előbb szabadulj meg tőle.

Komolyan mondom, megfordult a fejemben, hogy troll kérdés....

2016. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, akkor nem téged okolna érte. És nem csak saját magával foglalkozna.
2016. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A párod frusztrált a saját kudarcai és (szexuális)élete miatt, és az egészet próbája a te hibádként beállítani


A döntés innentől a tied, hogy hagyod e, hogy rajtad vezesse le a frusztrációit, vagy valamilyen módon megálljt mondasz neki, hogy hogyan az csak rajtad múlik, de állj a sarkadra.

2016. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

6-os, sajnos nem troll kérdés csak vannak hülye nők aki hamarabb mernek ideírni mint másnak erről beszélni

2016. ápr. 22. 23:58
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem arról van szó, hogy nem szeret, hanem arról, hogy rettentően gyerekes, éretlen és önző. De persze a lényeg akkor is ugyanaz, nem érdemes vele maradnod. Ő nem akar változni, neked meg csak egy életed van.
2016. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!