Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha a barátnőtök közölné hogy ő szenvedélyesebb kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, de tele vagyok kétségekkel. Azt szeretném hogy mondja/írja hogy nagyon hiányzom neki, megőrül már nélkülem, szervezzen több programot a hétköznapokra is, hogy ne csak hétvégente lássam. Ha nem találkozunk, akkor csak messengeren üzengetünk, nem is hallom a hangját hétvégéig :(

És már annyira elegem van. Szeretem a barátomat, én már vele élnék legszívesebben, szívesen lepem meg azzal hogy főzök vagy sütök neki valami finomat, hagyok neki apró ajándékokat... egyszóval úgy érzem hogy én jobban szeretek ebben a kapcsolatban.

Mit csináljak? Nem vagyok egy ráakaszkodó barátnő, csomó programja van nélkülem, mint írtam nem is lakunk együtt hogy mindig egymás szájában lennénk.

Az a baj hogy nagyon érzékeny vagyok, és nehéz elmondanom neki ha valami bánt. Múltkor már nekikezdtem, de valahogy nem azt hallom vissza amit hallani szeretnék. Csak általánosságokat hogy még tanulnia kell ebben a kapcsolatban, meg majd változtatnia kell stb..

Valaki írjon valami jó tanácsot :((


2016. ápr. 23. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jó azt elvárni, hogy azt mondja, amit hallani szeretnél. Ha nem érzed jól magad, végy egy nagy levegőt és cselekedj. Ha nem figyál rád kellőképp akkor vagy megerősödsz vagy keresel egy hasonlóan érzékeny embert, akivel már az lesz a baj, hogy túl sokat vagytok együtt.
2016. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen hamar megérkeztek az ingyenes szakításra utasítók.


Hallod kérdező? Szakíts! Szar az egész. Dobd ki!

2016. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Látjátok, ez a baj veletek nőkkel, mert csak az a lényeg, csakis az számít, amit ti akartok, ami nektek kényelmes, aztán ha nincs meg a popsitoknak a kellő komfort, már léptek is. Eldobjátok a fokhagymás lángost, mert olyan egyhangú az íze, de annyi eszetek sincs, hogy megszórjátok sajttal. Nektek tálcán kínálva kell minden, de megdolgozni érte nuku. Remélem, szelitek a hasonlatot. Azzal semmit nem törődtök, hogy az emberfiának vannak egyéb elfoglaltságai, tanulmányai, munkája, kötelezettsége, s nem tud ezekből rátok áldozni többet, ha a fene fenét eszik sem. A sok hülye nő ezt nem fogja soha megérteni, amikor például olyanokat kijelentenek, hogy több időt akarnának együtt tölteni a párjukkal. Jól van, majd a lejelentett 8 órás helyett 4 órásba kérem magamat, és a tanfolyamokat is félbehagyom, de szarás közben a felénél is elzárom majd a kijáratot, annyival kevesebb ideig tart a retyózás is, csakhogy többet legyünk együtt. :D Röhej, komolyan!
2016. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megmondanám neki, hogy tőlem azt fogja továbbra is kapni, amit a 8 hónap alatt kapott.. Ha nem tetszik, akkor keressen mást.
2016. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

De ha nincs ideje valakinek barátnőre akkor ne is legyen neki :D

2016. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!