Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most hülyeségből mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hülyeségből mondta vagy sem?

Figyelt kérdés
Április elsején viccből szerelmet vallotam egyik barátnőm volt pasijának. Egyből tudta, hogy április elsejei tréfa, de én azért próbáltam meggyőzni, hogy tényleg szeretem. Egyszer bevágta, hogy amit viccnek szánunk, annak kb. a fele igaz. Erre nem szóltam semmit. A beszélgetés végén mondta, hogy a szive mélyén ő is szeret engem. Ma talákoztunk azóta először. Odajött hozzám, megcsiklintott és azt mondta, hogy szia életem szerelme. Ezt mire véljem? Csak hülyeségből mondta?
2010. ápr. 7. 09:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
barátnő volt pasija? hmmm... nekem a volt pasi haverja és a barátnő volt pasija valahogy tabu...
2010. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De csak viccből volt...Április 1 :D
2010. ápr. 7. 09:52
 3/21 anonim válasza:

Próbáljatok meg még 1x beszélni, és tisztázzátok a dolgot!!! mert szerintem lesz köztetek valami, csak persze, ha egyikőtök sem foglalt!!!::::


L/16

2010. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem, csak poénkodott.

És mi az, hogy megcsiklintott?xDD

Amúgy akár ápr.1, akár nem, barátnőm volt pasijának én nem mondtam volna ilyesmit...

2010. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ne haragudj meg de nekem viccből se jutna ilyen az eszembe... ha meg jóba vagy ezzel a bnővel akkor megéri kockára tenni a barátságotokat egy ex miatt?
2010. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha csak vicc( ápr.1) akkor miért kérdezed hogy mire véljed?!

Ez szerintem elég h.lye vicc volt részedről :S

2010. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Persze, jóban vagyok a barátnőmmel, hanem nem is lenne az. De erről ő tudott, előbb megkérdeztem tőle, hogy mit szól, s azt mondta, hogy nem baj. Már rég szakitottak és a csaj már túltette magát rajta. Különben sokat viccelődünk ezzel a barátnőmmel, hogy mindketten szerelmesek vagyunk bele. De ez nem komoly, csak vicc.
2010. ápr. 7. 09:58
 8/21 anonim ***** válasza:
csiklintott <--- ez csak nekem fura szó?:D
2010. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

vicc?

Dehogy

Te tényleg akarsz valamit attól a sráctól :)

2010. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nem csak neked fura ez a szó én még sose hallottam :D figy sztem akkor is hanyagold ezt a srácot. egy idő után úgyis előjönne a bnődben h mekkora paraszt húzás volt ez részetekről...
2010. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!