Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 honapja szakitotam a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 honapja szakitotam a baratommal. Tegnap bekultunk ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap kibekultunk s ma teszteltem. Egy csajnak adtam ki magam s irtam yahoon. O azt irta visza hogy neki nincs baratnoje. nekem pedig azt irta hogy csak sajnalatbol bekult ki velem mert sokat szomorkodtam. De en anyira szeretem, megbolondulnek nelkule, nem tudom hogy mit csinaljak. Segitsetek kerlek!
2010. jún. 12. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Mégis hogyan segítsek?

A szerelem kétirányú dolog. Ha csak egyik részről van meg, akkor nincs értelme.

2010. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szakíts vele,ne tartson csak úgy...Legyen büszkeséged!
2010. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szakítottál vele.

te kezdeményezted a békülést?

ez mindenhogy hülyeség.:D


szerintem inkább bolondulj meg nélküle.

jobb, mintha vele...:D

2010. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Legyen egy kis büszkeséged! Ha nem szeret, az egésznek semmi értelme. Tudom, h nehéz, de sztem hagyd a francba. És ne félj, minden szerelem elmúlik egyszer, az iránta érzett is.
2010. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

engem 1 honapja dobot a barátom és énis mindent megtenék érte hogy kibéküljünk

de figyelj most nehogymár csak sajnálatbol járjon veled a srác..

figyelj szakits vele, nem fog meni egykönyen az elfleejtés, söt egy gyogyszer van csak rá, egy uj szerelem, szoval dobd a mocskot és keress egy ujat aki megérdemli hogy szeresd=)

16L

2010. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tesztelgeted? Te beteg vagy:S ink. mondd meg neki, hogy ne folytassátok, ha jót akarsz neki. Szerintem nem sokára úgyis szakítani fog a fiú...
2010. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
dugjatok :)
2010. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Altasd el kloroformmal és illeszd be a nyelet a nyílásba!;)
2010. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szánalmas
2010. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem ő is nagyon magányosnak érezte magát "azért fogadott vissza". Szereted?? és ebben biztos is vagy? Oka volt, hogy anno szakítottatok. lehet, hogy ha barátodnál lesz következő jelentkező, akkor azonnal lelép. a legjobb az lenne, ha tényleg ott hagynád, idővel úgy is rá jönne, hogy mit veszített, mert téged valószínű "tartaléknak" tart
2010. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!