Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetnék a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a páromnak a WC-zés után?

Figyelt kérdés
A páromnak tegnap mind a két kezét begipszelték. Kézfejtől a a felkar háromnegyedéig gipszelve van. Szóval szinte derékszögbe van állva a keze és úgy gipszelve. Enni tud ilyen darabos száraz ételeket. Azt mondta hogy a pisilést is megtudja oldani. De a probléma a nagydolog után van. Konkrétan már tegnap este mondta, hogy neki menni kellene, csak utána, mit csináljon. Mondtam neki, hogy menjen nyugodtan amikor készen van, akkor szóljon és megcsinálom neki. (ápolónő vagyok) Azt mondta arról szó sem lehet. Egész éjszaka tartogatta, mondtam hogy nem szabad tartogatni. Reggel már úgy kelt, hogy fájt a hasa. Mondom, gyorsan csinálja,, mert elmegyek dolgozni akkor egész nap egyedül lesz itthon. Nem engedte, hogy segítsek neki. Nemrég értem, haza itt fekszik az ágyon mert fája a hasa, mert egész nap nemtudta elvégezni a dolgát. Nem engedi, hogy segítsek neki. Esetleg valakinek van valami ötlete, hogy hogyan tudná egyedül megoldani a nagy WC után a dolgokat?
2016. ápr. 23. 18:26
1 2 3 4
 1/32 pörölycápa ***** válasza:
Kád? Zuhanyzó? ott nem tudná lemosni? Vagy úgy nem engedné? Az talán kevésbé lenne kellemetlen számára...
2016. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a párod, elég ciki a helyzet, de ha szeretitek egymást nincsen tabu. Főleg ilyen betegség idején. Üljön a WC-re, végezze el a dolgát, a többit te megcsinálod. Most belegondoltam amúgy a szituba, nekem nem lenne semmi ellenvetésem. Simán megtenném.
2016. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Én is mondtam neki, hogy akkor nem törlöm, meg hanem lépjen be a zuhanyzóba és akkor lemosom. De azt sem engedi. Egyedül meg azt sem tudja megcsinálni, mert a kezét nem tudja hátra hajtani. Mert csak vállból tudja mozgatni a kezét.

Fürödni is tegnap úgy fürdött, hogy szólt hogy engedjek a kádba vizet, nyomjam bele a tusfürdőt. Egy kicsit habosítsam fel. Segítettem levenni a pólóját. És kiküldött a fürdőszobából. Azt mondta a többit megoldja. 6 éve vagyunk együtt, 2 éve ebből házasok. ÉS ilyenkor sem engedi hogy segítsek neki. Mikor ez számomra szinte mindennapos.

2016. ápr. 23. 18:41
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

Igen, érthető a para.

Én ugyan srác vagyok, de ha ilyen helyzetbe kerülne a barátnőm, igyekeznék meggyőzni, hogy a kapcsolatunkba nem fér bele az, hogy ne vegyünk tudomást a másik esetleges korlátairól és attól, hogy kitörlöm a seggét(lányoknál ugye puncit is és megvan, hogy milyen irányba szabad csak...), az égvilágom nem fog bennem eltörni semmi sem.

Ha viszont nem engedi, hogy segítsek, azzal tényleg megaláz, mert nem hisz bennem vagy a kapcsolatunkban, szóval lazuljon el és tegye a dolgát, cserébe viszont fordított helyzetben ő is csinálja meg nekem.

Aztán nyomnák egy csókot az arcára.

2016. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
nyomnék... sorry
2016. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Ehh... hülye macsó! (Mondd meg neki, hogy én mondtam!) :)


Szóval nem akarja, hogy lemossad a se..jhaját.


Marha eccerű: add neki parancsba!


"Szólsz, ha végeztél és lemoslak. Férfi vagy, kibírod!"


Ja, és azért nagyon ne röhögd el! :)

2016. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 pörölycápa ***** válasza:
61%

A fürdés sem jó? Akkor ez csak nekem ilyen természetes, mert szinte mindig együtt fürdünk vagy zuhanyzunk a párommal. A nap egyik fény pontja a jó meleg zuhany alatt egymást összetaperolni... :D Na mindegy, ha majd meggyógyul, próbáljátok ki ;)


Az sem jó, hogy kádba vizet meg tusfürdőt teszel, és majd a víz valamennyire kimossa? Basszus, 6 év kapcsolat után hova ez a szégyenlősködés?

A törölközést hogy oldja így meg?

2016. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Én már próbáltam győzködni mindennel. Kérdeztem már tőle, hogy ha fordított helyzetben lennénk, ő nem segítene nekem. Azt mondta, hogy ő segítene, de az nem engedi, hogy én segítsek neki.

Mondtam azt is neki, hogy nála sokkal fiatalabbaknak is megcsinálom, kicsit kellemetlen de túl kell rajta esni. Nem szabad tartogatni.

Azt is mondtam, ha tovább tartogatja, akkor kórházba fog kerülné, és akkor egy egész kórterem előtt fogja végezni a dolgát és idegen ápolónők fogják neki kitörölni. Erre is azt mondta, hogy ő biztos nem fog kórházba menni.

Beszéltem ma az anyukájával, aki azt mondta, hogy "hagyjad hagy s*arja össze magát, utána már fogja engedni hogy segíts neki"

2016. ápr. 23. 19:09
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, az anyák :D
2016. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Már rengetegszer fürödtünk együtt. Most nem tudom miért ilyen makacs. A törölközést szerintem úgy oldotta meg, hogy nem is törölközött. Mert a kád mellett minden tiszta víz volt. A törölközője pedig száraz. Szerintem megvárta amíg szárad egy kicsit. És csak a alsó nadrágot vette magára.
2016. ápr. 23. 19:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!