Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt. De az utóbbi egy hónapban egyre több a konfliktus köztünk. És mindig én leszek a hibás. Pedig én vagyok az, aki lép és bocsánatot kér. Sokszor fontosabbak a barátai mint én. Munkánk miatt csak hétvégén tudunk találkozni, de sokszor utolsó pillanatban lemondja mert egyik-másik haverjával találkozik. Megértem, hogy bele kell zsúfolni az időnkbe a barátainkat is, de szerintem az lenne a normális, ha minél több időt együtt akarnánk tölteni. És általában ebből van a legtöbb vitánk. Én vele akarok lenni mert egész héten nem láttuk egymást, ő meg inkább elmegy a haverokkal. Ha meg megkérem, h inkább találkozzunk, azt mondja, h nem fogja lemondani miattam. Komolyan elgondolkoztam a szakításon, mert nem érzem, hogy olyan fontos lennék neki. Amúgy hétköznap csak este egy fél órát ha beszélünk. Sajnos nem tudom, hogy mit tegyek.23L, párom 27F.
2016. ápr. 24. 02:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szakítanék. Ha szeretne, veled szeretné tölteni az idejét, fontosabb lennél a haveroknál, de nem így van. Hisztizni, veszekedni emiatt felesleges, mert attól nem fog jobban szeretni, és azzal se jársz jobban, ha kidumálja magát, aztán pár nap után megint minden kezdődik előről. Fiatal vagy még, keress olyat, aki valóban szeret.
2016. ápr. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párkapcsolatom, és nagyon boldogtalan voltam emiatt hónapokig. Túl szerelmes voltam, nagyon szerettem volna megmenteni a kapcsolatot, emiatt sokáig tűrtem. Aztán egyszer elszakadt a cérna, és szakítottam vele. Nagyon nehéz volt, mert én nagyon szenvedtem, neki meg meg se kottyant. Aztán túlestem rajta, és lett egy normális kapcsolatom, ahol sose volt ilyen problémám. Évekkel később beszélgettem vele, és bevallotta, hogy ugyan szeretett, de sose volt szerelmes belém, azért volt ilyen. Meg hogy akkor még nem tudott engem értékelni, de milyen nagyon megbánta... Fura volt hallani ezeket, és közben azon gondolkozni, hogy mi a túrót szerettem én ezen az emberen anno... :) Ma már azt bánom, hogy annyi időt elpocsékoltam rá.
2016. ápr. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor heti 1x vagy még ritkábban találkoztok. Ez nem párkapcsolat sajnos.Jobb,ha elengeded.
2016. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Ha ennyire elhanyagol és minden más fontosabb nálad akkor a barátod még nem érett meg egy párkapcsolatra.
2016. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szakítanék. Ez így nem normális szerintem.

Velem minden kis idejét együtt akarja tölteni

2016. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem az a probléma, hogy a barátaival is tölt időt, hanem ez:

"De az utóbbi egy hónapban egyre több a konfliktus köztünk. És mindig én leszek a hibás. "


Egy egészséges párkapcsolatban mindkét fél belátja, ha hibázik, ha fájdalmat okoz a másiknak és törekszik rá, hogy fejlődjön. Aki erre képtelen, és mindig, minden helyzetben téged kiált ki bűnbaknak, azzal nem érdemes kapcsolatban maradni.

2016. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak akik válaszoltak. Sajnos lehet, hogy tényleg meg kell tennem ezt a fájó lépést....véglegesen. Múlt héten ott voltam nála, de mivel beteg voltam nem mentem vele az egyik ismerősénél, mondtam neki menjen nyugodtan, erre este 10ig magam voltam a lakásán mert ő összefutott még más haverjával is. Én akkor este fogtam magam és elmentem haza. Szakítottam vele, de nekem volt lelkiismeret furdalásom h milyen hisztisen fogom fel a dolgokat, így kibékültünk. Erre ezen a hétvégén csak a vasárnapot tudnánk együtt tölteni, és amikor tegnap este kérdeztem h akkor ma mikor találkozzunk, mondta, hogy ő már megbeszélte a haverjával és nem fogja lemondani. És még én lettem a hibás, h miért szombat este 9kor kérdem meg h másnap mikor talizzunk. És azóta nem is írt :( többet sírtam ebben az utóbbi időszakban mint eddig életemben....pedig nem vagyok valami túlérzékeny típus :D de amikor azt érzem nem vagyok fontos annak aki nekem a legfontosabb az kiborít :(
2016. ápr. 24. 12:19
 8/8 Thomika20 ***** válasza:
Én is jártam így. Nekem az exem csinálta ezt, hogy a barátok fontosabbak voltak. Hagy ott a francba, olyan pasi meg sem érdemel, aki érted, ha nagyon jól tudja hogy alig találkoztok, még is a barátai fontosabbak.
2016. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!