Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm kötekedik meg beszólo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kötekedik meg beszólogat állandóan és ma felpofoztam ma hirtelen felindulásból de nem bocsát meg, mit tennétek megbocsásson?

Figyelt kérdés
Barátnőm már hónapokóta húzza nálam a cérnát,kötekedik beszólogat hiztizik már régen is felpofoztam mert összeugrasztott szüleimel meg a halálukat kívánta, minden apró dolgon hiztizik,ma nálam is elszakadt a cérna és felpofoztam 3 pofont is kapott szerintetek megfog bocsátanni ti mit tennétek hogy megbocsásson?

2016. ápr. 24. 16:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

Semmit se tennék kérlek... az ilyen rongy k. takarodjon a gc.-be. Inkább keresnék egy olyat, akivel megvan a kölcsönös tisztelet.


Oszt jónapot.

2016. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 omba ***** válasza:

Ő kötekedik, te meg el-elvered....

én nem ilyennek gondolom a párkapcsolatot.

2016. ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!