Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a 12-15 évesek párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a 12-15 évesek párkapcsolati elvárásai?

Figyelt kérdés

Az első szexuális élmény jelentősége, az intim együttlétről szóló fantáziáik?

Szakdolgozathoz lenne szükségem a segítségetekre.Bárki segítségét szívesen venném.Arra kérlek benneteket annyit írjatok magatokról, hogy mennyi idősek vagytok, és fiúk, vagy lányok.Nagyon fontos lenne.(szorít a határidő).Előre is nagyon köszönöm.írhattok privibe is .


2007. nov. 13. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok akik még ilyenkor szinte gyerekek, de vannak olyanok akik már 13-14 évesen szexuális kapcsolatot folytatnak. én például az első vagyok. folyton ábrándozom, de élőben még nem érzem itt az időt! (14,lány)
2007. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

(16 éves lány)

Kb. 12 éves korom óta izgat a téma. Kezdetben csak a "hjaj, de jó lenne 'járni' valakivel", majd az egyre komolyabb verziók is...

13 évesen összejöttem egy sráccal, szerelem... Semmi testiség, csak csók. Az úgy jó volt. Bár el-elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne, ha több is lenne. de nem éreztem magam felkészültnek, és okos voltam.

Aztán megintcsak egy szerelem 15 évesen. Lángolás... Egymás megismerése, először hosszú beszélgetések, majd egymás testének feltérképezése... (itt csak a fantázia szab határt.) Az elsőre konkrétan vágytam. Illetve vágytunk. Szó szerint akartuk egymást. Furcsa sztori, de szép volt.

Az ember életében -főleg, ha lány- fontos az első alkalom. Az első nagyon sokat vet ott a latba, hogy a későbbiekben hogy viszonyul majd a szexhez...

2007. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

(15,lány)

egy éve vok együt barátommal eleinte még szentem semi komolyabbat nem vár el az ember elsönek megismered a személyt belülröl és amikor már télleg rájössz h ö az aki neked jo akkor már elgondolkozol a sexuális kapcsolaton is egyre többször hozom fel pl páromnak a témát vagy ő és jo erröl becélni pároddal mert tod h mit vár el töled meg ienek meg jo érzés egy lánynak ha tudja h csak a sexért vannak vele hanem saját magáért :) és boldogabban fekszik le egy csaj egy olyan fiuval aki figyel a csajra és nem magára :)

2007. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy idős lány:)

Hát az én történetem elég hosszú..Elég korán elkezdett nőni a cicim meg stb..sokkal hamarabb érett lettem,mint egy átlagos lány..eleinte nagyon szégyeltem a dolgot(otthon azért tettem a dolgom,olyan 10évesen már felfedeztem minden egyes zugot:)) aztán jöttek a fiúk..hamar barátom lett..12éves koromban összejöttem egy nálam jóval idősebb fiúval aztán fél év múlva már meg is történt a dolog..hamar felkészültem rá..nem jeletett semmi féle problémát..szerettük egymást..aztán meg jött a többi fiú:D

2007. nov. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 13-14 éves lánynak még csak a kézfogáson és a csókon kéne járjon az esze,de persze a mai világban már minden felgyosult sajna:(!Ettől függetlenűl mindíg úgy tégy ahogy neked a legjobb és bizosan tudd kinek add magad!A lényeg,hogy lelkileg ne sérülj!
2007. nov. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

(20éves lány)

12éves voltam én is mikor először voltam fiúval,nem bántam meg nagyon jó volt igaz ő 19éves volt de mindenben türelmes.Az előttem iró leányzóhoz hasonlóan én is korán fejlődtem,12évesen ugy néztem ki mint egy 17-18éves lány.Gondolkodásban is értett voltam már a szexhez.tudtam hogy mennek a dolgok és védekesés nélkül soha nem voltam hajlandó lenni egy pasival sem.Édesanyámmal mindig mindent megbeszéltünk és nem voltak problémák.Soha egy fertősés vagy teherbe esés.Rövid az élet mindent ki kell próbálni.

2007. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
00:55-ös te 12 évesen izéltél?
2010. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!