Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy élni rendesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy élni rendesen egy párkapcsolatban, hogy az egyik fél nem sokat tesz a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Rendes velem a csak a mindennapokban igen csak le vagyok szarva és csak azzal foglalkozik amihez kedve van.pl. haver, nett, tv . Nem vagyok az a fajta aki mindig a másikon lóg , de azért elég magányos vagyok mellette. Ha problémám van és szeretném vele megbeszélni akkor meg le vagyok ordítva, hogy mi a faszt akarok.
2016. ápr. 25. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk is pepitában ez van.

Egyébként működhet egy ilyen kapcsolat, csak nem hosszútávon.

2016. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rendesen? NEM! Már csak azért sem mert ez miatt te nem vagy BOLDOG, és boldogság nélkül rendes kapcsolat NINCS.
2016. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha problémám van és szeretném vele megbeszélni akkor meg le vagyok ordítva, hogy mi a faszt akarok." - Ez mi???

Mégis miért engeded, hogy így bánjon veled?


Egy kapcsolatban azt mondják két zsák van. Én pakolom a tiéd, te az enyémet. Már az se jó, ha az egyikben kevesebb van. Pláne ha az egyik folyton üres, akkor ott baj van!

Én úgy látom a tied üres! És ha erre az a válasza, hogy "miaf..t akarsz" akkor én megmondanám legközelebb, hogy tőled semmit Bunkókám!

2016. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, mindent lehet, csak nem érdemes.


Itt viszont nem csak arról van szó, hogy nem tesz hozzá semmit, hanem ellenkezőleg, csak elvesz belőle. Nem kéne hagynod.

2016. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:
Működhet ez sokáig, csak nem párkapcsolat.
2016. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2016. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ennek nő.
2016. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem működött Persze 2 honapig
2016. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!