Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szinte menthetetlen párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte menthetetlen párkapcsolatban, a válás szélén mit kezdjek a párom iránt érzett szerelmemmel? Mikor múlik el? Van gyerekünk.

Figyelt kérdés

Nem akar már semmit tenni, én meg már nem próbálkozom.

De, ha a kisfiunkkal van, jó kedvű, másokkal beszélget, néha úgy érzem szétfeszíti a szívemet a szerelem/szeretet iránta. Felém már csak baráti szinten közeledik, de hajlamos vagyok félreérteni, mert mindig a szerelmes szívemmel/fejemmel gondolkozom. Olyankor újra pofára esek.

Gyűlölettel nem tudok, és nem is akarok rá gondolni. Békével fogunk szétmenni, segíteni is fog sokat. Jó ember, de részéről elmúlt.

Nekem mikor fog elmúlni?

Van/volt valaki aki elmondaná hasonló helyzetben a tapasztalatát?


2016. ápr. 24. 15:40
 1/4 Bence_ ***** válasza:
1-2 év
2016. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 omba ***** válasza:
Nem idő kérdése.... éljél, járj nyitott szemmel, szívvel.
2016. ápr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos èn is így vagyok a fèrjemmel. Semmi èrtelme az egèsznek de ő azt állítja hogy szeret. Ès mikor minden kezd jó lenni akkor esek pofára :( ugyanakkor nem èrezem magam teljes embernek nèlküle. úgyhogy engem is èrdekelnek a válaszok. Bocs hogy ide pofátlankodtam :D
2016. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Mondani nagyon egyszerű, hogy "szeretlek". Azért ennek inkább a cselekedetekben kel megnyilvánulnia.

Pl. hogy "nem ejtjük pofára".

#3! Ha ez rendszeres program, akkor te se nagyon tehetsz semmit.... szóban jó, de amúgy nem nagyon ragaszkodik hozzád. Mármint a személyedhez, max jó, ha van egy nő a háznál. Te azért ne értékeld le magad, ha ő ezt is teszi.

2016. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!