Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes vagyok? Rosszul esik, hogy a parom nem mondta el.

Figyelt kérdés

Szoval bemutattam a parom egy munkatarsamnak, aki egy kozeli falubol szarmazik. Par nap mulva a munkatarsam mutatott egy lanyt a Facebookon (falubelije), allitolag a parom volt baratnoje.

Mielott bemutattam a kollegamat, mondtam a paromnak, hogy hova valosi, de nem emlitett semmit, hogy lenne ott ismerose, azt meg plane nem, hogy baratnoje volt ott...

Mit tegyek? Kerdezzek ra?


2016. ápr. 26. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nők.A múlt jobban érdekel téged mint az hogy vele vagy a jelenben.Gondolom most féltékeny vagy meg azt hiszed hogy megfog csallni meg stb.... Komolyan a bolhából csinálsz elefántot.Ha nincs probléma csinálunk elv.Ő tudja a múltad?Az exeddel talán még egy városban is laksz?Akkor ő is legyen féltékeny.Pedig a legtöbb nő visszajár az exéhez nosztalgiázni.....
2016. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Ebben IS hazudik neked. Nyilván másban is.
2016. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, semmi jelentősége... Vagy esetleg rákérdeztél konkrétan, hogy járt-e már arra? Ha nem, akkor nem hazudott, csak nem tolt az orrodba egy múltbeli információt. Én se szoktam mindent beletolni párom arcába, mert feleslegesnek érzem. Ha kérdez, válaszolok bármire, de sehova sem vezet a múlton rágódni, meg elemezgetni.
2016. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az ilyen ismerősök/összehaverkodások nagyon gyanúsak, mert bogarat ültetnek a másik gyanútlan, kicsit naív fülébe. Jobb lenne, ha nem találkoznának olyan sokszor, inkább csak rajtad keresztül kommunikáljanak.

Rákérdezni nem kell, mert csak a képedbe nyerít egy jót, a tényállás számodra is teljesen világos. Esetleg párodat kérdezt meg, hogy az a munkatársad mit mondott neki azzal a lánnyal kapcsolatosan, miért mutatta meg neked, illetve kinek jön be inkább: a munkatársnak vagy párodnak.

Lehet, hogy régimódi vagyok, de ha tudom, hogy egy ismerősöm kapcsolatban van, akkor Tapintatból és Tiszteletből nem mutogatok neki csajokat, ha pedig a kapcsolatban lévő már eleve kezdeményezi az ilyen ajánlatok keresését, ott más a helyzet.

Ezek az ajánlgatós, bogárültetős egyének legtöbbször Irígyek a jól működő, nyugodt kapcsolatokra.

2016. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett volna egyből azzal előhozakodnia, hogy ismer abból a faluból valakit?

Ha valakit nekem bemutatnak, nem az lesz az első gondolatom, hogy arról a településről ismerek-e még valakit, és pláne nem fogok ezzel előhozakodni. Mert tök lényegtelen, irreleváns dolog.

Felnőtt emberek vagytok, mindkettőtök vélhetően túl van már néhány párkapcsolaton. Ezen mit kell tovább ragozni? Veled van, te vagy a szerelme, nyilván nem az exein fog agyalni.

De le merem fogadni, ha felhozta volna, akkor meg az lett volna a baj.

2016. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem értem mi a kérdés, az a baj, hogy van neki exe... Szerintem te vagy a gáz
2016. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi van...!?


Elképzelem a szitut.


Te: szia Béla. Kedves barátom ez itt a Béla, kollégák vagyunk.

Barát: szia Béla. Örülök a találkozásnak.

Béla: szia barát.


Barát elmegy.


Béla: te, a barátod egy szar szemét szar.

Te: miért?

Béla: itt lakik a városban az egyik exe és a bemutatkozást követő két percben ezt nem mondta el.

Te: tényleg az. Ki is írom a gyakorira. Hogy lehet már valaki ilyen bunkó?


.......



Amúgy az fel sem merült benned, hogy rád eső tapintatból nem említette, mivel azt gondolta, hogy nem akarsz tudni az exéről?

2016. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!