Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esne rosszul ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esne rosszul ha nem jönne?

Figyelt kérdés
A barátom egész nap dolgozik. Ezzel nincs is gond. Délután hívott, h még fogalma sincs, h mikor végez, valószínű,h 8 körül érkezne. Előbb ismét rám csörgött, h olyannyira el van húzódva az egész munka, h még talán 8-ra sem érne ide, nem tudja, h így jöjjön-e, inkább ne várjam, ez az amit egyelőre tud nekem mondani... Persze mondtam neki, h nekem nem számít, jöjjön nyugodtan, hisz úgyis úgy volt eredetileg is, h nálam alszik. Egész nap arra várok, h már találkozzunk, 1 hete nem láttam őt a munka és a suli miatt, nekem ez a pár óra már nagyon nem számítana. Az utolsó mondata az volt, h oké, jön, de elég bizonytalannak tűnt... Jogosan esne rosszul ha utolsó pillanatban vissza mondaná? :/
2016. ápr. 9. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lenne jogos, mivel nem mondaná vissza az utolsó pillanatban. Jelezte neked, hogy nem biztos, hogy tud menni, majd te kierőszakoltad belőle, hogy menjen és kész. Erre nyilván csak azt tudja mondani, hogy "oké, megyek"... de ha este 10-kor végez és már nem tud átmenni hozzád, vagy csak szimplán nem akar, mert nem nagyon van értelme, akkor nem kéne meglepődnöd a dolgon. Ha mindent ennyire túlreagálsz, egy idő után nagyon nem akar majd veled találkozni a párod.
2016. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van :/
2016. ápr. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!