Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem. Fiatal vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem. Fiatal vagyok hozzá! Lesz ebből valami?

Figyelt kérdés

Van egy pasi (22 éves),én 13 vagyok :/ Itt dolgozott nálunk,mint ács.Aztán megkeresett iwiwen bejelölt és írt levelet.Kb. olyan 2 hetet leveleztünk...és mondta hogy jó lenne találkozni,beszélgetni.Ez volt 1 hete.Telefonszámot cseréltünk és szinte minden nap felhívott/felhív.Minden nap találkozunk délután 1-2 órát,mert itt dolgoznak a közelben és jut rám is ideje.Amikor hazaér az az első hogy felhív.Nem mondta hogy szeret vagy hogy hiányzok neki vagy valami.Tök átlagos témákról szoktunk beszélni (suli,munka,zenét meg ilyenek). Nem tudom szóba hozni,nem merem.Tudom hogy nagyon idős hozzám...és meg is büntethetik meg minden az is lehet hogy nem is akar semmit csak egy haver vagyok neki. :S Nincs barátnője kb. 3 hete szakítottak.Ma nem találkoztunk csak az üzenőfalra írta ki hogy beszart a telód? Ami lehetséges és azért nem tudott hívni.Teljesen beteg vagyok :( Nem tudok figyelni a suliba csak azon jár az eszem hogy mit érezhet vagy egyáltalán érez e valamit.Nagyon rendes srác és annyira hiányzik :\\\\\\\'(

Segítsetek hogy-hogy beszéljek vele erről vagy hogy egyáltalán van e esély a leírtak alapján.Köszi előre is :(


2008. szept. 23. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne keresd őt, ne foglalkozz vele... 13 évesen egy 22 évesnek nem tudod azt megadni, amit szeretne. Ő sem nagyon tudja neked... hagyjátok egymást.
2008. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne akarj tőle többet, maradjatok meg barátként egymásnak, jobban jársz.

Gondolom még szűz vagy, egy kapcsolathoz meg szex is tartozik amihez te még nagyon fiatal vagy, na meg igen, még büntetik 14 alatt. Szüleid meg szerintem el is tiltanának tőle és még barátok sem lehetnétek utána. Legalább is hugom így járt 14 évesen a 21 éves pasijával. Pedig nem szigorúak a szüleink.

Ezt be kell látnod, nem működik egy ilyen kapcsolat, ő felnőtt, te pedig még gyerek vagy.

2008. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha egyszerűen nem tudom felejteni?:'( Mindenhol őt látom :(
2008. szept. 23. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az iet, nagyon szar érzés ám a reménytelen szerelem, mert bár én nem ismerem ezt a srácot, szerintem egy normális 22 éves nem akarhat semmi komolyat egy korodbeli lánytól, max haverságot vagy szexet. Te meg gondolom többet szeretnél... Inkább várj még, és próbáld kiverni a fejedből...Hidd el, jön még más, fiatal vagy hozzá!
2008. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az előttem szólók véleményéhez csatlakoznék, valamint hozzáfűzném h ha mostanában szakított a barátnőjével akkor nem elképzelhetetlen h te egy kis "pótlékot" jelentesz neki...de nem hiszem h a haverságon és a szabadidő eltöltésén kívül szeretne tőled vmit...
2008. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 évesen még megesik ez a lila ködös szerelem, sőt, később is. Csak azért gondolj bele, mivel járna egy felnőtt, dolgozó férfi barátnőjének lenni.
2008. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjak valami bíztatót? Lesz még ilyen, és még ilyenebb is, üdv az ÉLETBEN :(


Szerintem tölts el vele annyi időt, amennyit tudsz, légy jó barátja (nem szerelme, nem "rajongója", hanem barátja).

Ne akarj többet (könnyű mondani), de amit megkaphatsz, és megadhatsz, azt bátran. Ha tényleg szereted, akkor ahhoz, hogy szeresd, nem kell a szex, és a kedvességed, figyelmed kedvességgel es figyelemmel fogja meghálálni, ha most szakított a baratnőjével, szerintem többet is fog neki jelenteni (főleg, ha tényleg rendes mint írtad), hogy valaki igazán törődik vele, mintha valaki szerelmet vallana neki.

Esetleg később, ha picit idősebb leszel, és nem múlik el az érzés, és a kapcsolat is fennáll, akkor már úgyis tisztulni fognak az érzések, és hogy ki mit akar a másiktól.

Pár év. Ha tényleg ő az igazi, akkor megmarad, hidd el. Ha nem, és nem csinálsz semmi butaságot, akkor pedig lesz egy szép emlék.

Ahogy lejött te is érzelmekre, törődésre vágysz, azt egy igazán jó baráti kapcsolat is megadhatja, lehet ugyanolyan tartalmas és jó, mint a szerelem.

Sőt, igazából szerelmek jönnek, mennek, de egy igazán jó barátot, lelki társat nehéz találni.

2008. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindnekinek köszönöm a válaszokat főleg az utolsó válaszadónak.Teljesen egyetértek veled,igazad van :)

Csak olyan nehéz nem rá gondolni...És remélem megmarad a kapcsolat!Még egyszer köszönöm mindenkinek!:)

2008. szept. 24. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!