Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jovoje igy a parkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jovoje igy a parkapcsolatomnak?

Figyelt kérdés

Imadjuk egymast, meg soha nem tapasztaltam ekkora intimitast senkivel sem, o az az ember akit oszinten es igazan szeretek. A problema az, hogy a parom szeretne gyereket, en viszont nem. Ha feljon a téma akkor egy sor racionalis indokot var el tolem arra, hogy miert nem akarok, mikozben o egyet sem tud emliteni, hogy miert is akar. Irrital nagyon ez az egesz helyzet es felek, hogy mi lesz igy velunk, nem akarom, hogy szakitas legyen a vege.

En vagyok a no.


2016. ápr. 29. 15:49
 1/4 90-ben született F.. ***** válasza:

Ha tényleg 100%ig nem akarsz, akkor szerintem felbkell készülnöd a szakításra. Nem feltétlenül ő veled, hanem te vele.


A gyerekvállalás az egyik legszebb dolog a világon. Van aki nem vágyik rá, de sokaknál ez tényleg így van.

Amikor látod, hogy a sajt véred először feláll, megszólal, odabújik, kimondja hogy szeret...simán van olyan érzés, mint egy nagyon szerelmes pár közötti érzés.


Amiért azt gondolom, hogy fel kell készülnöd erre az az, hogy lehet a párod most azt mondja, hogy jó téged választ és nem kell gyerek, de ha 10-20 év múlva(nem tudom hány évesek vagytok) rádöbben, hogy ez volt élete legrosszabb döntése, akkor bizony te is részese voltál ennek.

Kvázi elvetted egy férfi életcéljainak egyikét. Nem csak a te hibád lenne persze, de én nem tudnék ilyet kívánni senkitől sem. Senki álmait/vágyait nem korlátoznám.


Amennyiben ennyire eltérőek a vágyaink, akkor mégsem vagyunk tökéletes pár és nem szánt egymásnak minket a sors.


Kicsit nyálas, de van benne igazság.

2016. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ hány évesek vagytok. A párom idősebb nálam (29) és nála már kezd bekattanni ez a baba dolog, bár ő csak aranyosnak tartja őket, nem akar apa lenni még.. én viszont 22 vagyok, és nem szeretem a gyerekeket, a sajátommal sem tudnék mit kezdeni, és először saját lakást meg egy kis félretett pénzt szeretnék, majd utána talán elgondolkozok egy kutyán. Ha be is csúszik egyszer egy gyerek (mert magamtól tuti nem akarnék direkt) akkor meg fogom tartani, és olyan életet akarok neki, amiben nem kell választanom aközött, hogy most a gyereknek veszek új cipőt vagy befizetem a villanyszámlát... Szerintem beszéljétek meg ezt, mert ez komoly téma nagyon és fontos is.
2016. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"parom szeretne gyereket, en viszont nem" - ebben nemigen lehet kompromisszum, szakítás lesz a vége.
2016. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Elég szokatlan kombináció ez, de reménytelen.

Te nem akarsz gyereket, a "nem"-nek meg nem kell semmiféle "racionális" indoklás. Valaminek (a vágy) nem létének nincs oka: nincs.


Én fiatal férfiként voltam ezzel így, szóval ismerem.


Ő meg nem fog tudni meggyőzni semmiféle racionális érvvel, nem is kell, a gyerek mindig hozzátartozott a családi élethez, arra nem kell külön érv.


Nem derül ki mennyi idősek vagytok, az én hozzáállásom 30 fölött változott, azóta sokgyerekes apuka vagyok. Ma már nem értem, régen mi okozta az ellenszenvet. De hát férfiként jóval tágabbak az időbeli korlátok.


Szóval, ha belefér, ne döntsetek még a szakítás mellett, hátha egyszer lesz összhang.

2016. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!