Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnatok a helyemben?

Figyelt kérdés
A baratnom lek###azta anyamat, de persze ugy h anyam nem volt ott nem tud az esetrol. (Azert mondta mert tett valamit anyam ami ot irritalja es egyebkent tenyleg helytelen) de akkor is durvan reagalta le..

2016. ápr. 29. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
dobnám
2016. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:( az a baj h szeretem evek ota (4 eve) de igy akkor sem hagyhatom h beszeljen..
2016. ápr. 29. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
De mi történt pontosan?
2016. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 icu75 ***** válasza:
Mondd meg neki nyugodtan,hogy ezzel csak téged bántott meg anyádat nem(mivel nem volt ott és nem hallotta) azt is hogy te őt is és az anyudat is szereted és nem bírod elviselni hogy a szerettedet káromolják,meg mondhatja a véleményét,de emberi hangnemben. Azt is hogy te sosem mondtál és nem is mondanál ilyet soha az ő szüleire. Egy kapcsolatban nemcsak a szeretet és az őszinteség fontos,az egymás iránti tisztelet ugyanolyan fontos! Aztán gondolkodjon el ezen,és bocsánatkérést is elfogadhatsz ha lehiggadt.
2016. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, mindenki szokott dühös lenni, van hogy a szüleire,de attól még sem én sem mások nem kurv.zták le sem a saját sem a más szüleiket. És dühünkben legtöbbször az csúszik ki a szánkon amit amúgy gondolunk. Szerintem ilyet mondani (főleg a háta mögött) sértő és megalázó. ":( az a baj h szeretem evek ota (4 eve) de igy akkor sem hagyhatom h beszeljen.." Ebben benne van az,hogy majd ha úgy adódik ő mellette fogsz kiállni. Ezt a kérdést ki sem kellett volna írnod, ehelyett szépen fogni leültetni a barátnődet elmagyarázni neki amit az előttem szóló írt és helyretenni! (nem verésre gondolok)
2016. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég lényeges szempont, hogy mit tett a barátnőddel. Ha szintén ilyet mondott rá, akkor azért nem meglepő.
2016. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!