Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a barátnőm nagyon közvetlen?

Figyelt kérdés
Ő boltban dolgozik nagyon közvetlen mindenkivel,pillanatok alatt beszélgetésbe kezd bárkivel,férfiakkal is. Engem ez zavar,mert tudom férfiként hogy annál lehet esélyem akivel könnyebben el tudok beszélgetni.Egyébként jól megvagyunk szeretjük egymást. Mindig mondja,hogy többen bepróbálkoznak nála és ez engem nagyon zavar,főleg hogy régebben elég sűrün cserélgette a pasikat.
2016. ápr. 30. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Féltékeny vagy, mert attól tartasz, hogy ha könnyen teremt emberi kapcsolatokat, akkor előbb-utóbb találni fog egy nálad jobbat.


Csak azt felejted el, hogy téged is így talált meg.

2016. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen egy jó boltos.

Gondolom, kisboltban dolgozik.

Van egy kisbolt a közelemben, mivel odajárok többször, jóban vagyok az ott dolgozókkal. Szívesebben megy oda az ember többet és szívesebben vesz valamit, ha a kisboltos nem olyan fejet vág, mint aki citromba harapott.

Szerintem ilyen egy igazi jófej ember, akinek a munkája során állandóan emberek fordulnak meg.

Ez csak munka.

Aki úgy közeledik, szerintem finoman eltereli.

2016. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen nagyon kozvetlen baratnom volt rengetegen hajtottak ra,vegul le is cserelt egy masik ferfire.Rem te jobban jarsz
2016. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!