Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktátok egyedül elfogla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktátok egyedül elfoglalni magatok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sportolni fogok és igyekszem a kevéske barátaimmal találkozni. Most vagyok túl egy szakításon...
2016. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyi pdf anyag van a neten, akármilyen témában hogy az embertelen. Olvass valamit ami érdekel
2016. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Edzés, zene, olvasás, sorozatok, barátok, tanulás..
2016. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorit olvasgatom és szörnyülködök rajta, hogy milyen sok hülye ember él ebben az országban.
2016. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagyok, mellette 3-fele melom van, van egy igen idoigenyes hobbim, de otthon is mindig van mit csinalni, ami a haztartast illeti + szeretek kockulni,olvasni, filmezni.


Viszont csalodasra megis csak az a legjobb, ha kimozdulsz otthonrol es valami ujat probalsz ki. :)

2016. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap dolgozom, az eléggé lefoglal, délután vagy elmegyek bringázni, vagy lemegyek egyet terembe edzegetni kicsit. Utána már csak neten szoktam kockulni.

Hétvégén szintén bringa, most pl filmet nézek, végre van időm a Bourne trilógiát megnézni ismét.

Ezen kívül még főzni szoktam, takarítani, és máris elment minden szabadidőm. :)


30F

2016. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Változó. Hétköznap pl. dolgozom, ügyeket intézek, most akarok elkezdeni kijárni valahova mozogni, mert végre úgy néz ki, tartósan jó idő lesz, de egyébként járok egy szervezett táncórára is heti egyszer, ami sportnak is elég jó, szombatonként általában letudom a bevásárlást egy hétre, ha van valami rendezvény, akkor kimegyek oda (holnap pl. megyek a Nagy Futamra). Reggel munka előtt, míg várakozom, olvasni szoktam, ha nem merültem nagyon ki, akkor elalvás előtt is, de most bedöglött az éjjeli lámpám. Esetleg filmeket nézek, vagy itt lógok a neten (beszélgetni, fórumozni, játszani... stb.).
2016. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvasgatok, filmet nézek, most voltam lent a városban egy koncerten, fejlesztem az angoltudásom, bevásárolok, sétálgatok, beülök ide-oda.
2016. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!