Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne egyedül?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom de boldogtalan vagyok mellette, mert ő nem igazán szeret . Félek,hogy nélküle még rosszabb lesz. Tudom,hogy hülye kérdés de nagyon szeretném valakinek a tanácsát kérni !
2016. ápr. 25. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Egy boldogtalan kapcsolatnál jobb az egyedüllét. Plusz ezzel megadod magadnak az esélyt, hogy idővel boldog kapcsolatod legyen, míg, ha beleragadsz a boldogtalanba, ez az esély elvész.
2016. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jobb
2016. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok. Még nem tudom mit fogok lépni, mert ha belegondolok, hogy annyi év után egyedül kell majd laknom, léteznem... Rögtön összeszorul a szívem. Meg hát én tényleg szeretem a párom, csak az Ő szíve már feltehetőleg másé. Ez megalázó és nagyon fáj. Mégsem tudok lépni. :( Bocsi, hogy nem tudtam érdemleges válasszal szolgálni, de ha gondolod beszélgethetünk privátban, vagy itt is leírhatod, miért érzed, hogy Ő már nem szeret téged.
2016. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egyedül élni.... és micsoda lehetőségek tárulnak az ember elé.

Miért maradtok olyannal, aki nem szeret?

2016. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennél csak jobb lehet.. nem tudom, miért félsz ennyire az egyedülléttől, egyáltalén nem borzasztó. Sokkal borzasztóbb egy boldogtalan kapcsolatban vergődni, elvenni magadtól az esélyt a boldogségra.


Mitől félsz? Mégis hogyan lehet rosszabb?


Szedj össze némi önbecsülést, merd kijelenteni, hogy megérdemled a boldogségot, nyiss emberek felé, szerezz hobbit, legyél a barátaiddal, építs karriert, tűzz ki célokat, utazz, vagy bármi. Annyi dolog van, ami az embert előreviszi, boldoggá teszi, nem a párkapcsolat az egyetlen. Ismerd meg magad, mit vársz az élettől, a kapcsolataidtól, és ne add alább, ne félj bevallani, hogy vannak igényeid.


Mellesleg voltam a helyzetedben, és miután kiléptem belőle, 4 évig egyedül voltam. Életem legfelszabadítóbb, legjobb döntése volt.. Ha ezt nem teszem meg, valszeg most is valami langyos sz*rban tapicskolnék, és esélyem sem lett volna arra a harmóniára, megértésre, boldogságra, amit a férjem mellett élek meg nap mint nap.


Egy rossz kapcsolatnál fényévekkel jobb egyedül lenni. Nem éri meg, csak az időd pazarolod.

2016. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez egy nettes ismerkedésből lett kapcsolat . Nem volt soha közöttünk szerelem ,de én idővel megszerettem őt,ő engem nem igazán. 10 éve vagyunk együtt. Nem értem,hogy miért van itt ha nem szeret,mert a hülye is észre venné a viselkedéséből,hogy nem szeret !
2016. ápr. 25. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nagyon érdekes szitu.


Úgy érzed,hogy lenne esélyed más férfiaknál?Ha igen akkor gondolkodás nélkül hagyd ott,de szerintem még akkor is ha nem lesz helyette más.

Együtt is éltek?


Mennyi idős vagy?

2016. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
43 ! idős egy új kapcsolathoz !
2016. ápr. 25. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:

43? gyerekkor.

Nekem két éve alakult ki a legkomolyabb, pedig bőven több vagyok nálad!

2016. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!