Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat hosszú távon, ha szex terén eltérőek az igényeink?

Figyelt kérdés

sok mindenben megegyezünk. Tudunk sok közös programot csinálni, a jövőképünk is ugyanaz, amiért mindketten rengeteget melózunk. Sok rossz kapcsolaton vagyok túl és most úgy értem megtaláltam az igazit. Neki viszont én vagyok az első komoly. Életem legboldogabb időszaka mióta vele vagyok, és azt mondta ezzel ő is így van. Nincs szüksége másra. Ha befejezte az egyetemet szeretné megkérni a kezem. Elakarunk költözni egy kertes házba, amire már sokat félre is raktunk. Viszont a szex terén nem passzolunk. Én nagyon szenvedélyes vagyok, bárhol bármikor tudnám csinálni, mindig rá is mászok, ő viszont gyakran visszautasít, mert azért a liftbe mégse kéne, inkább este hagyja csak, ha már nyugi van és mindketten ráérünk. Rám soha sem szokott mászni, azt mondta neki nincs annyira igénye rá, viszont ha velem van azt nagyon élvezi. És tényleg jó az ágyban. Csak engem frusztrál, hogy sokszor visszautasít. Szerintetek működhet így egy kapcsolat?? Végül is nem csak a szexről kell szólnia és ha minden másban passzolunk akkor nincs gond nem?

24/N


2016. máj. 1. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

A te igényeid túlzottak,ezért ha nem működik akkor miattad nem működik.

Találnál olyat aki állandóan,bárhol szexelne veled,viszont ő meg sok más szempontból nem lenne jó neked.

A kérdés az,hogy a hozzámész nem fogod-e megcsalni a túlzott szex igényed miatt?

2016. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megcsalni nem fogom. Az előző pasimat sem hagytam el 4 évig, aki kéthavonta egyszer szexelt velem. És akkor sem csaltam meg, csak szépen kiadtam az útját. A kérdés inkább az hogy ő nem fogja-e megunni, hogy mindig rá akarok mászni. :S
2016. máj. 1. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Hányszor szexeltek egy héten és te hányszor szeretnél?
2016. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Heti 2-3 alkalom, van hogy ennyi sem ha sok a munka.

Én minden nap el tudnám viselni. Hulla fáradtan is. de megértem őt, csak hétvégére már egy csöppet kész vagyok, és nagyon nem bírok magammal ezért mindig betámadom.

2016. máj. 1. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:

72%-os

Ezt fölösleges erőltetni.

Mindkét fél rá fog unni, ráadásul igen sokan vagyunk, akik bőven elég kanosak volnának a hölgynek.

Érdemesebb 24 évesen még váltani, mert most még lehet.

2016. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem a kérdező igényei túlzottak, egyszerűen nem passzolnak ilyen téren, az se normális, ha valaki csak nyugiban este akar szexelni, de még akkor is csak hagyja magát, pláne férfi létére. Az én részemről nem működne a kapcsolat, ha ilyen lenne a párom, és nem magamat érezném hibásnak.
2016. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is nagyok az igényeid,a leírásból azt hittem,hogy naponta többször szeretnéd csinálni.
2016. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A bűvös aranyszabályt már leírták, hogy mi is a normális, sajnos ettől a te pasid eltér, ergo nem normális. Higgyünk szépen a kolleginának! Sajnálom, ez van!

Másrészről ő ilyen, ha sokan unszolod, lehetséges hogy erőt vesz magán, de ez tényleg olyan dolog, ami minden embernél más. Nem várhatja el senki, hogy minden nap legyen rá ingere, csak azért mert "nekem" is ez az alap. (Most ezt nem rád értem).

2016. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nyugi, ha összejön a baba Te is lightosabb leszel ilyen téren. ;)
2016. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyukám túlzásba viszed a dolgokat.

Miért nem tudod vissza fogni magad egy kicsit?

Szeretkezésről van szó mégis csak!

Milyen nő vagy te, hogy megelégszel egy liftbéli numerával???

Ne csináld ezt.............

2016. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!