Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem mi indoka lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi indoka lehet annak, hogy a párom ignorál. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Az a problémám akadt, hogy a párom egyáltalán nem keres. Mivel más városban folytatta tanulmányait, ezért ritkán találkozunk. Kb 2 hetente, és ezek között a két hetek között is egy héten kb egyszer keres. A kapcsolat még friss, nem hinném, hogy rám unt volna. Igen, többször is rákérdeztem, hogy van-e probléma, illetve, hogy miért nem keres. Az volt a válasz, hogy elfoglalt. Persze én mondtam, hogy ha nem férek bele az idejébe, ne erőltessük. De ő szeretett volna velem maradni. Már teljesen pánikba vagyok esve. Elhagyottnak érzem magam:(

2016. febr. 28. 19:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
28%
Engem minden ember ignorál, így át tudom érezni...
2016. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

én is annak érzem magam.

ha nem változik vége lesz.

2016. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Akkor kitartást számodra is! Én már nagyon szenvedek. Túl sokat kérek, hogy a párom figyeljen rám?!
2016. febr. 28. 19:53
 4/35 A kérdező kommentje:
Tudom, lehet jobb is lesz így...
2016. febr. 28. 19:55
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Ha valakit szeretek, akkor az hiányzik, és keresem, hívom, tudni szeretném hogy van, mi van vele, vagy csak hallani a hangját stb. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem felejtős a dolog...
2016. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Én is ezen az alapon működök, meg elvileg minden ember aki szerelmes. Pont ezért vág olyan mély sebeket ez bennem.
2016. febr. 28. 20:01
 7/35 anonim ***** válasza:
hagyd a búsba! meghívlak egy kávéra,jössz?
2016. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem kávézom, főként nem idegenekkel :D
2016. febr. 28. 20:07
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek még ennél is jobban elkeseríteni, de akinek fontos vagy hív, ír, nem bírja ki, hogy ne tudja mi van veled.


Pár héttel ezelőtt még azt tanácsoltam volna, hogy te is legyél vele közömbös, ne keresd, várd ki még ő keres. De ez játszadozás! Szerintem akit szeretünk azzal nem kell ilyen hü.lye kis játékot folytatnunk. Beszéld meg vele, hogy vagy változtat nagyon rövid időn belül vagy mehet amerre lát.


Tudom, hogy iszonyú rossz érzés, hogy te várod az üzeneteit, hívását és semmi.


Ne pánikolj, legyél határozott. És kitartás! :)

2016. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
nem vagyok én idegen ,tisztességes magyar polgár vagyok,most is dolgozom.mindegy én iszok egy kávét most rögtön.ha meggondoltad ,itt megtalálsz,egy ideig még itt vagyok :p
2016. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!