Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csóró egyetemista srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóró egyetemista srácként fent lehet tartani egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azt nem mondanám,hogy szegény vagyok mint a templom egere,mivel diákmunkával összehoztam egy kis pénzt.

Az egyetemet most szeptemberben fogom kezdeni és nem lesz mindig arra pénzem,hogy ide-oda elvigyem a lányt,de néha azért nem árt.



2016. máj. 1. 21:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azért nem azt jelenti,hogy híd alatt csövezek,inkább spórolok és nem adok ki 100ezreket egy telóra.

Ha minden jól megy akkor a nyári melóval a mostani spórolt pénzem mellé összegyűjthetek összesen vagy 300ezer Ft-ot,plusz remélem kapok az egyetemen majd ösztöndíjat.

De az egyetem is pénzbe kerül,plusz a vizsgák,ha nem úgy sikerül.

Szóval nem költhetek el minden héten egy szórakozóhelyen súlyos ezreket,de azért annyira nem vagyok szegény,hogy egész nap otthon üljünk és a falat bámuljuk.

2016. máj. 2. 11:16
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Csóró egyetemi októként is fent lehet...

Egy rendes kapcsolatban a pénznek nincs olyan túl nagy jelentősége... s ne került el az "ápolt szép lányokat" se (ahogy itt valaki tanácsolta) egy részük szintén csóró..

:D

2016. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
12.-nek: nem úgy értettem, hogy lepukkant csajokkal kezdjen. De van, az a fajta nagyon durván tiptop, tökéletesen ápolt csaj, akibe belekapaszkodnak ezek a srácok, mert top 10-es, nekik csak az kell, de nyugtatgatják magukat, hogy "ez nem öltözködik kihívóan, nincs lufiszája, akkor ez tuti egy szerény átlag lány". Akinek van szeme hozzá, levágja, hogy ki az, aki ilyen típus... aki visszafogott, nem harsány, de csórónak nincs nála esélye.
2016. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!