Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, hogy néha nem érzek semmit a párom iránt?

Figyelt kérdés
ilyenkor azt se tudom elképzelni hogy bárki más iránt érezzek valamit, nincs kedvem ahhoz, hogy megöleljen, vagy megcsókoljon (nem csak ő, senki más)
2016. máj. 2. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen kattanásaim a kapcsolataimban de aztán elmúltak. Szerintem azért ez nem egyedi eset. Lehet olyankor lehangoltabb vagy, stresszes, hormonjaid játszadoznak vagy bármi. Akkor van baj ha ez nagyon sűrű és sokáig tart...szerintem.
2016. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már ilyen, szerencsére ideiglenesek voltak, max pár nap alatt elmúlt ilyenkor. Nem tudom, normális-e, de igen, nálam is volt már ilyen, nem hiszem, hogy baj lenne ha nem tartós, bár én is felvetettem magamban a kérdést az első alkalmakkor, hogy miért érzek így (vagy inkább nem érzek).
2016. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!