Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok párkapcsolat problémája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok párkapcsolat problémája abból fakad hogy nem áll ki magáért a nő?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem hiszem.

Szerintem a legtöbb párkapcsolati probléma abból adódik, hogy a résztvevő felek nem rendelkeznek kellő önismerettel, így az sem biztos, hogy olyannal vannak együtt, akivel harmonikus kapcsolatot tudnának kialakítani. Nem ismerik magukat, az igényeiket, hazudnak saját maguknak is. A másik nagy probléma, a nem megfelelő kommunikáció. Emiatt vannak a hisztik, veszekedések, drámázások.

2016. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a férfi. De azért ez összetettebb dolog, mert egyszerre kell tudni kiállni magunkért és figyelembe venni a másik fél érdekeit.
2016. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül a nőkre leszűkíteni, probléma lehet az is, ha egy férfi legyint mindenre, csakhogy ne kelljen veszekedni. Mellesleg ha kiáll önmagért a nő vagy a férfi, sokszor az is ugyanúgy probléma, mert a másik automatikusan elnyomva, megalázva érzi így magát. Hihetetlen amúgy, hogy egy jelentéktelen, apró szikra is képes erdőtüzet okozni egy párkapcsolatban, s az emberek java nem megjavít, hanem elhajít...
2016. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik féltől származhat ez a probléma. Megette a fene ha az egyik fél hallgat és csak tűr és tűr és tűr, és nem áll ki magáért, az már valahol egy elnyomás.
2016. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, ez nevezhető-e a problémájának. Mert ilyen esetben a pasasnak, gondolom, ez így jó, max. a nőnek probléma. Amúgy meg, igen, megmérgezhet egy kapcsolatot, ha vki elnyomva érzi magát és puffog, de nem tudja kikommunikálni.
2016. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Általában igaz a nőkre, mert ők az eltartottak.
2016. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Inkább abból, hogy pont kiáll... mármint magáért.

Holott párkapcsolatban nincs azénérdekem, meg ateérdeked - a MI érdekünk van.


Ezen hasal el az összes "jogosan"-kezdetű kérdésfeltevő.

2016. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb párkapcsolati probléma abból fakad, hogy egyszerűen nem képes alkalmazkodni a másikhoz a kétfél.
2016. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

7, kíváncsi vagyok, hogy mi a MI érdeke, ha én moziba szeretnék menni, te meg vidámparkba. ha én közös kasszát szeretnék, te különt. ha te gyereket szeretnél, én nem.


az még sokkal veszélyesebb, ha valamelyikünk kinevezi magát döntőbírónak: ő pontosan tudja, hogy mi a közös érdekünk, és én ahhoz alkalmazkodjak.

2016. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es.

Mert az ugye sokkal jobb, ha te döntögetsz és ő alkalmazkodik, ugye?

2016. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!