Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet nem fér bele az életembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem fér bele az életembe, egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Jelenlegi párommal 3 hónapja vagyunk együtt, iskolába járok illetve szeretném folytatni a tovább tanulást is, e mellett dolgozok.

Mondta, hogy korai az összeköltözés de keressek olyan munkát ami közel van hozzá, hogy így tudnék tőle menni munkába mert amúgy is nagyon keveset találkozunk heti 2x ha összejön.

nem tudom mi tévő legyek, lehet hogy jelenleg nem fér bele az életembe egy párkapcsolat?


2016. máj. 4. 23:10
 1/3 CptTomato ***** válasza:
100%
Sablon de igaz valasz: Az fer bele ami szeretned h beleférjen.
2016. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heti 2 találkáért rinyál? :D én örültem a heti 1-nek de volt 2 hetente 1 és havonta, na az tényleg nem kapcsolat, heti 2-3 az tökéletes sztem, ha az alaposan megvan szervezve, egyébként az, hogy most mennyi mindent vállalsz magadra az a te döntésed, mellesleg csak ideiglenes, hiszen a tanulmányaidat ugyis befejezed később.
2016. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Egyébként meg neked kell érezni, hogy mi fér bele az életedbe és mi nem. Meg ha tudja, hogy milyen elfoglalt vagy, akkor tegyen már bele annyit, hogy ő jön hozzád. Én úgy látom valakinek nagyon kényelmes ez így.
2016. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!