Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam fel neki ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel neki ezt a témát?

Figyelt kérdés
Beleolvastam a barátom fb chatelésébe. Tudom, nagyon nem szép dolog. Találtam benne olyan üzeneteket, amiben azt írja egy másik lánynak, hogy szereti és szerelmemnek hívja, valamint felajánlást arra, hogy szívesen lefeküdne vele (mármint a barátom a lánnyal), a lány üzeneteiből az jött le nekem, hogy hárítja ezt a felajánlást. Hogyan hozzam fel neki ezt a témát? Tegnap este olvastam el, de azóta nagyon magam alatt vagyok.
2016. máj. 5. 09:52
1 2
 11/16 pörölycápa ***** válasza:
Kémkedni nem szép dolog, ezért mondják hogy csak saját felelősségre, mert olyan információk birtokába juthatsz, amiket nem szerettél volna tudni. De ha már kémkedtél és megtudtad, mondd el neki szépen. Haragudni fog teljesen jogosan, hogy miért olvasgatod a Fb-ját, te meg teljesen jogosan haragszol, hogy miért ír ilyeneket másnak. Valószínű megpróbálja majd kimagyarázni a dolgot, de ebben a kapcsolatban eddig sem volt bizalom (különben nem olvastál volna bele a FB-jába), és ezután sem lesz. Se a te részedről, se az ő részéről, mert ha még meg is bocsojtod neki, ezután tuti minden telefont, laptopot dugdosni fog előled, és minden jelszót megváltoztat. Bizalom nélkül meg nem működik a kapcsolat, szóval kár is erőltetni a dolgot. Inkább keres valakit, akiben meg tudsz bízni annyira, hogy eszed ágába sem jut kémkedni utána.
2016. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10: egyáltalán nem arról van szó, hogy a csaj hibás. Arról van szó, hogy mi a hasonló problémák kezelésének a helyes módja. És amit tanácsolsz, az igenis rossz mód, éretlenségre és önbizalomhiányra utal. Ha egyszer megismered, milyen a >jó< kapcsolat, jó kommunikációval, hatékony problémamegoldással és bizalommal, akkor egyet fogsz érteni velem.
2016. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szívatja azt a csajt? Úristen, kérdező növessz már némi önbecsülést valahová. Ha a pasi az évszázad viccére készülne ezzel a szívatással, akkor is páros lábbal kéne kirugdosnod az életedből. Tudjuk, hogy úgyse fogod, de na... majd talán egyszer megjön az eszed.
2016. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hazajött, rákérdeztem a dologra. Természetesen mindent tagadott és neki állt feljebb... Szóval rendesen összevesztünk és elviharzott. Ha hazajön megint megpróbálok beszélni vele...
2016. máj. 5. 17:37
 15/16 pörölycápa ***** válasza:

Nem meglepő ez a reakció. Én is voltam fiatal és hülye, én az akkori páromnak a naplójába olvatam bele, ahol más lányokkal való dolgokat is megemlített mialatt jártunk. Persze neki állt fejjebb, és teljesen jogosan haragudott, hogy mért néztem bele, és akkor persze mindent kimagyarázott. Azóta már bánom, hogy akkor nem szakítottam vele a naplóban találtak miatt, később szintén megcsalt meg közben ki tudja hányszor, amik nem derültek ki. Így csak 3 évet elvesztegettem vele az életemből. Illetve nem vesztegettem, nagyon sok tapasztalatot szereztem azzal kapcsolatban, hogy milyen egy rossz kapcsolat, és sokat tanultam belőle.

Szerencsére azóta megtaláltam az igazit, akiben teljes mértékben meg tudok bízni, és sosem olvasnék bele semmijébe. Korábban el sem tudtam képzelni, hogy ilyen jól is működhetnek a dolgok egy kapcsolatban. De ahhoz hogy ezt igazán értékelni tudjam, kellett a negatív tapasztalat.

Szóval benne maradhatsz ebben a kapcsolatban negatív tapasztalat gyűjtésére, de ha ilyen problémák merülnek fel, jó már úgysem lesz. Persze, tudom hogy nehéz (le)lépni, nekem sem sikerült anno, sokkal fiatalabb és naívabb.

2016. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele tegnap... Nagyon kivagyok, de jobb lesz így mindkettőnknek
2016. máj. 7. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!