Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, elhagyjam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elhagyjam, vagy maradjak vele?

Figyelt kérdés

Hat hete szültem meg a harmadik gyerekünket.Eléggé sok problémánk volt mostanában.A férjem sokat dolgozik,alig van velünk.A terhességem nagyon nehéz volt,és a szülés is komplikált,és a legnehezebb a három közül.Nagy szerelem volt a miénk,és nem aludt ki most sem,de nagyon megviselte a kapcsolatunkat a sok gond.Most pedig kiderült,hogy megcsalt.Vagyis állítása szerint nem feküdt le azzal a nővel,csak pár csók volt,de én ezt is megcsalásnak nevezném.Két hétig tartott,5 alkalommal találkoztak.Rögtön rájöttem,mert nem tud hazudni a férjem.Ideges,feszült volt,jobban mint máskor...szóval kiszedtem belőle.

Mint akit leforráztak úgy hatott rám a dolog.Az én lelkiismeretes erkölcscsősz férjem,aki mélyen elítélte,megvetette az effajta dolgokat egy házasságban,és tessék most ő lépett félre.Természetesen én azonnal pakoltam,és költözni akartam.Ha ő ebben a helyzetben ezt meg tudta tenni velem,akkor vajon mire számíthatok még?Nem engedett el,kért,hogy maradjunk együtt,sírva könyörgött fogadkozott,hogy soha többet,és most sem tudja mi történt vele,nem akar elveszíteni sem engem,sem a gyerekeket.Nem tudom mit tegyek,nagyon szeretem,és én sem szeretném,hogy széthulljon a családunk.De ezt legrosszabb rémálmomban sem tudtam volna elképzelni róla.Nagyon nagyot csalódtam benne.Olyan régóta vagyunk már együtt,nem hiszem el,hogy így félreismertem.Egy világ omlott össze bennem,úgy érzem beleőrülök.Azóta természetesen érezteti velem,hogy mennyire szeret,bizonygatja,hogy neki nem kell rajtam kívül senki sem,nem tudná mással elképzelni az életét,de sajnos oda a bizalom,és az enyémet nem tudom,vissza lehet-e egyáltalán szerezni.A legrosszabb,hogy én ugyanúgy szeretem,így mégjobban fáj az egész.Ha a szívemre hallgatok maradok,ha az eszemre akkor menekülök.Ha valóban úgy szeret,ahogy azt állítja,akkor hogy volt erre képes?

Segítsetek,ha volt már valaki hasonló helyzetbe,kérem írja meg hogy lépett túl rajta,túl élte-e a házassága,és milyen maradandó sérülések érték.Mert azt nem tudom elképzelni,hogy minden a régi maradjon.Szerintem olyan lesz,mint egy széttört,és összeragasztott cserép,a törés helye mindig megmarad.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2008. szept. 24. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Rendben, hogy most nem tudsz még megbocsátani neki. De adj időt magatoknak és idővel tedd meg. Nem élhettek le így egy életet.

Sajnos mivel te veszélyeztetett terhesként nem adhattál meg neki mindent mást keresett. Ez eddig mondhatni rendben van. Becsüld meg benne, hogy nem lépett át egy egy határt. S ha őszintén bele gondolsz sajnos te is hibás vagy. A terhességem alatt nekem is volt olyan időszakom amikor tilos volt a szex. Mit tettünk egyszerűen csak átölelt és simogatott,hogy közel legyen hozzám, és én ugyanezt. Valamiért ez a közelség veszett el. Ezt kell visszahoznotok. Ez pedig nem megy 2-3 hónap alatt sok-sok idő kell. S ne hánytorgasd ami történt, csak éljetek tovább úgy mintha most kezdenétek elölről az ismerkedést. Neki most újra meg kell hódítania téged és visszanyerni a bizalmad, és neked is valami hasonlót kell tenned.

Egyet vagyunk hajlamosak elfelejteni mi nők. Mi kibírjuk évtizedekig szex nélkül( lásd apácák), de a férfiak génjében akárhogy is szépítjük benne van a fajfenntartás.

2008. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még nem vagyok férjnél, de komoly kapcsolatban élek. Persze tudom, minenki más és más, de én a páromnak eddig kétszer bocsájtottam meg. nemigazán tudok bízni benne, mostéppen azon van, hogy visszaszerezze a bizalmam. Már nem olyan vészes a helyzet,mint amikor megcsalt... De még nem az igazi! Mindenesetre, egyszer mindenki hibázhat! Ha az első eset volt, nézd el neki! A leírtakból én is úgy látom, hogy nem az a megcsalós típus! Viszont ha még egyszer megetszi, akkor már jogos kérdés lenne az alábbi, hogy akkor miért van veled? Ha más nőre vágyik akkor miért nem hagy el? Szeritem cask egyszeri eset volt, mert fontos vagy neki, látszik! Nem hinném, hogy csak a gyerekek tartják vissza! Nagyon jó dolog, hogy megpróbálsz magadba is nézni, hogy esetleg te rontottál-e el valamit! Ez becsülendő dolog! Mert tényleg, abban a kapcsolatban a legtöbb a megcsalás, ahol a nő nem igazán tudja kielégíteni a pasi igényeit! De szerintem, ez a szülés után most változni fog, és újra lehettek boldogok! Sok sikert!
2008. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Érdekes nekem ,hogy a nők mennyire meg tudják ezt bocsájtani a férfiaknak.Mert hát a szükségleteik.Nade nem valami ösztönlényről beszélünk,vagy állatról,hanem értelmes épelmélyű emberről,aki igenis tudja,hogy mit tesz.Számomra nincs rá magyarázat.Mi az,hogy nem tudja kordában tartani az ösztöneit,meg a fajfentartás...stb.Hülye dumának látom én ezt.Nekünk nőknek is vannak szükségleteink,de lehetnek olyan időszakok az életünkben,amikor nem működik tökéletesen a házasélet.De ez nem jogosít fel senkit félrelépésre.

De úgy látom,csak én vagyok ennyire szigorú e téren,sok nőtársam nem tartja ezt főben járó bűnnek.Persze nem vagyunk egyformák.De én úgy érzem most,hogy alapjaiban rengette meg a házasságunkat,hogy megalázott,cserbenhagyott,becsapott,egy árulónak tartom most.Akiért egyik pillanatban majd megőrülök,viszont ha arra gondolok,amit művelt meg tudnám ölni úgy utálom érte.Hát a bizalom az nehéz kérdés lesz a részemről.Becsületes,családcentrikus ember a férjem,aki még a megcsalás gondolatától is ki szokott térni a hitéből.És lám,lám...Most pedig úgy tesz,mintha idióta lenne,nem tud magyarázatot adni a történtekre,csak azt hajtogatja,hogy egy óriási nagy barom volt,és még soha ennyire nem bánt meg semmit.Csak azt nem tudom,hányszor kell elmondania,hogy el is higgyem.

Egyébként,a szexuális életünk olyan lánggal ég most,mint egy tábortűz,talán még a legelején sem volt ennyire szenvedélyes,és sűrű.De én ezt nem használnám arra,hogy megtartsam,mert az a véleményem,hogy csak a sex nem köthet össze két embert.

Nagyon köszönöm mindenkinek a véleményét.

2008. szept. 24. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!