Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lenéznétek emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lenéznétek emiatt a barátnőtöket, vagy gondolnátok róla rosszat?

Figyelt kérdés

A barátom 1 évvel idősebb nálam, már dolgozik pár éve, mert elvégzett egy szakmát és munkába állt.

Én elsőéves vagyok egyetemen, társadalomismerettel kapcsolatos szakon, mert 2 évet kvázi elcsesztem az életemből egy olyan szakon, amit megbántam és félbehagytam. Nyáron dolgozok, évközben tanulok, de nem olyan húzós szak, van sok szabadidőm..

Néha rendesen lelkiismeretfurdalásom van, hogy a barátom keményen dolgozik, én meg csak tengek-lengek hétközben, ücsörgök az óráimon, tanulgatok, de semmi extra.

A barátomon nem érzem, hogy bármi gondja lenne ezzel, de mégis néha rossz belegondolni..

Srácok, titeket ez zavarna? Rossz véleménnyel lennétek a barátnőtökről ilyen helyzetben?

22L


2016. máj. 5. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#10-es válaszolótól meg is kaptad a tökéletes választ.El lehet menni dolgozni aranyom, akkor nem fogod kényelmetlenül érezni magad.


Köszönöm 10-es, visszaadtad a reményt, miszerint vannak még életképes egyetimásták/fiatalok.

2016. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt, szóval nem a kettőnk közötti pénzmegosztás a gond! Bocsi, ha félreérthető volt.


"tisztában van vele, dolgozni kell, ha nem akar az ember éhen dögleni.Nyilván neked ott van a ragyogó családi háttér, persze hogy elvagy mint a befőtt.Ő meg dolgozik, nyilván meg kell élnie valamiből."

Nyilván én is tervezek dolgozni ha meglesz a végzettségem, ő is azután kezdett dolgozni, hogy meglett a végzettsége. Egyébként a családja gazdagabb mint az enyém, és ő se magát tartja el, a keresetét félreteszi és a szüleivel él, de megtakarított pénzem nekem is van, szóval anyagilag kb ugyanott állunk, nem a pénz a lényeg a kérdésben!!


Csak annyi, hogy ő egy átlag hétköznap reggeltől délutánig dolgozik, én meg csak tanulok.

2016. máj. 5. 22:02
 13/18 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna, mert én is ugyanígy vagyok, csak én 3 évet basztam el korábban :D


23f

2016. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13: Akkor azt hiszem magasan én nyertem a 8 évvel. :S
2016. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Dejó neked, én meg azt nem tudom mikor lesz elég időm tanulni a vizsgákra. Hülyeség ilyen miatt aggóni. Szerinted ki az aki lenézné azért a másikat mert egyetemre jár? Normális vagy te? Biztos hogy az egyetemen van a helyed?
2016. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

ma 11:08

Oké, ebben az esetben talán nem a "lenéz" a megfelelő szó, nem pontosan így értettem.

Viszont vannak, akik tényleg egy az egyben lenézik az egyetemistákat, meg a diplomásokat :D

Sok sikert majd a vizsgaidőszakhoz :)

2016. máj. 6. 14:22
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna, sokkal inkább aggódnék azon, hogyan és miként fog elhelyezkedni a társadalomismerettel kapcsolatos diplomával, amiből mondjuk az éhenhalásnál többre is futja majd közösen. Ha tesz azért, hogy később piacképes és időtálló tudással rendelkezzen, akkor príma.

u.i.: Kár volt otthagyni azt a programozós szakot (csak nem BME-VIK? :D)


21/F

2016. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ELTE-IK-hoz volt szerencsém :D
2016. máj. 6. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!