Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog hagyni a párom?

Figyelt kérdés
8 éve élünk együtt,élettársi kapcsolatban,gyerek nincs.Én 35 vagyok(F)ő pedig 30(N).Nekem van egy házam ott élünk közösen.Az utóbbi 1 hétben nagyon megváltozott a párom viselkedése.Mondhatni nem ismerek rá.Ha hívom telefonon nem veszi fel,csak jóval később hív vissza."Mivan!Mondjad!"-így veszi fel.Nagyon bunkó lett,nem is szól hozzám,levegőnek néz.Úgy viselkedik velem,mintha valami oltári nagy bűnt követtem volna el.De nem csináltam semmit!Kérdeztem mi baja van velem,beszéljük meg,de még erre sem reagál.Nem tudom mit tegyek.Már arra is gondoltam,hogy belenézek a telefonjába,mert mostanában sokat bújja.Attól félek,hogy anyósom,meg sógornőm eléri a célját,amit már évek óta szeretnének.Egyikőjük sem örült,és örül neki hogy együtt vagyunk.Sógornőm 4 éve kiment külföldre,jól él,azóta próbálja maga mellé édesgetni.Kb.félévente hazajön,akkor hoz a páromnak 1 csomó ajándékot,próbálja megvásárolni.Persze mondanom se kell én soha semmit nem kapok,de nem is kell.Nem is szoktam elmenni hozzájuk mikor itthon van.Gondolom ilyenkor megy a családi susmus,volt már rá példa,hogy régebben előttem győzködték a páromat,hogy menjen ki hozzá külföldre,milyen jó lesz neki,én meg le voltam vagyok sz..va.Ilyenkor szokott a párom furán viselkedni.Most is 1 ilyen időszakot élünk,nemrég ment vissza sógornőm.Mit tegyek?Mit követelhet tőlem a párom ha lelép?A lakcíme nem ott van ahol az enyém,anyósomékhoz van bejelentve,tehát papíron nem lakik itt.Viszont a 8 év alatt rengeteg mindent vettünk közösen,meg költöttünk a házra.

2016. máj. 7. 12:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja,és biztos vagyok benne,ha mi szétmegyünk,anyósomék ki akarnak majd engem teljesen zsigerelni!
2016. máj. 7. 12:20
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira egyértelmű a kérdésed alapján, hogy akkor te amiatt aggódsz, hogy elhagy a párod, vagy amiatt, hogy milyen következményekkel jár az, ha elhagy. Te szereted őt, szeretnél még vele maradni, harcolnál a kapcsolatotokért?


Amúgy csak akkor követelhet bármit is a házból, hogyha bizonyítani tudja (pl. számlákkal), hogy ő saját maga fizetett ki dolgokat a házhoz.

2016. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Azt követelhet tőled, amiről be tudja bizonyítani hiteles számlával, hogy ő vette a saját pénzéből. Sanszos, hogy semmiről nincs már meg a számlája 8 év után, szóval beintesz és kivágod a csajt a rajta lévő ruháival és irataival gond nélkül. Vigyázz, az ilyen felcsináltatja magát ha veszélyben érzi a helyzetét, szóval gondoskodj a védekezésről addig is.
2016. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem azt szeretné, hogy elvedd feleségül? Esetleg gyereket?
2016. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Inkább azt akarja, hogy te dobd ki őt, miután ráuntál erre a stílusra. Ültesd le és beszélgess el vele komolyan, hogy nemszolgáltál rá erre, mondja ki nyíltan, hogy mi a problémája és akkor kerstek rá megoldást, de ez, amit előad, az valami ritka gusztustalan
2016. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell itt beszélgetni. Ebből a néhány mondatból is, amit leírtál, világos hogy ennek annyi. Bejegyzett élettársi kapcsolatban éltek, azért aggódsz az anyagi része miatt? Ha igen, akkor irány az ügyvéd, ő majd tájékoztat. Máskülönben pedig pakold ki a csajt, és várd meg, hogy ő nyújtsa be a listát, ha egyáltalán megpróbálja. Számlák nélkül gyakorlatilag semmit nem tud megszerezni.
2016. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mi csak megismerkedtünk 8 éve,és azóta is együtt vagyunk.Nincs semmi bejegyeztetve.Volt olyan,hogy hozzám volt bejelentve pár évig,aztán anyósomék,de ennek más oka van.
2016. máj. 7. 13:03
 8/16 A kérdező kommentje:
Első!mindkettő miatt aggódom.
2016. máj. 7. 13:05
 9/16 kovpet ***** válasza:
44%
Bejegyzett élettársi kapcsolatot csak egyneműek csinálhatnak.
2016. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük egymást,nem szoktunk vitázni.Mondtam is neki:"jön haza nővéred,megint veszekedni fogunk"és így is lett.Teljesen megszédítik,hogy milyen jó kint.Pedig már volt nála régebben,és nagyon nem érezte jól magát.
2016. máj. 7. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!