Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dodge kérdése:

Miert nem tudok donteni?

Figyelt kérdés
A parommal mar majdnem 4 eve egyutt vagyunk. Az elejen tipikus udvarlo volt, viragok, randik stb. De mat kb masfel eve ugy irzem hogy mar csak elvagyunk egymassal, csak a megszokas. Par honaja beszelgetek egy masik fiuval akit mar regebbrol ismerek de csak most fordult komolyabbra a dolog. Nagyon kedvelem ot is. Megprobaltam szunetet tartani a parommal de engem is elegge megvisel. Nem tudom hogy azert mert szerelmes vagyok meg bele vagy csak a 4 ev megszokasa. Es azert emlitek direkt szerelmet mert szeretetet nyilvan mindig is fogok iranta erezni mert sokmindenen atmentunk mar. Van valakinek tanacsa, hogy ilyen helyzetben mi bizonyul jo dontesnek?

2016. máj. 7. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked: ahelyett, hogy a pároddal beszélted volna meg, hogy valami baj van a kapcsolatotokban, hogy úgy érzed, hogy már csak elvagytok, te helyett már más után keresgélsz! Talán a régit kellett volna felfrissíteni és változtatni a sz..r helyzeten!!!


Hogy te mekkora f..sz vagy, már bocsánat!!


Az új fiúval is ugyanezt a játszmád fogod majd eljátszani, kislány!

Mert neked luxus a kommunikáció a pároddal!!


Tudod kislány, egy párkapcsolat csak akkor életképes, ha mind a két fél tesz érte, sokat beszélgetnek és még ezen kívül sok más tényező is hozzátesz a jó kapcsolathoz!


De nem az a megoldás, hogy akkor most már csak elvagyunk, akkor hátradőlünk és keressük a következő pácienst.


A te életed, a te döntéseid, a te felelősséged, ha elb..szod, elb..szod, ha jól döntesz, akkor jól fogsz dönteni!


De jó lenne, ha a saját mentalitásodon és hozzáállásodon a kapcsolathoz változtatnál rajta!


Hogy fogsz majd több tíz évet lehúzni egy férfi oldalán, ha te már most 4 év "csak elvagyunk" után más után nézel?

Gondolkozz el ezen egy kicsit!!!

2016. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Egyet kell értsek egyes válaszolóval: mindössze a megszólítások, és a trágár beszédstílus, ami nehezíti a dolgát. Szóval csak a lényeget szűrd ki a mondandójából, személyeskedés nélkül. Tudod, mi nem igazán tiszteljük az ilyen nőket, akik másfele fordulnak, ahelyett, h a problémáikat a keletkezési helyükön orvosolnák.

26/F

2016. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pacsi az 1-esnek!

Kommunikáció kislány. A szádat ne csak evésre használd, és örömszerzésre.

2016. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 4 ev alatt mar szamtalanszor beszeltem vele es sosem oldodott meg egyik problema sem.
2016. máj. 8. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!