Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy törődjek abba bele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy törődjek abba bele, hogy úgyis meg fog más nőket nézni?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen elfogadni, hogy a barátom úgyis meg fogja nézni facebookon és egyéb helyeken a csücsörítős, mellkirakós nőket annak ellenére, hogy tudom, hogy engem szeret. Tudom, hogy nem vakságot fogadtunk és nem is akarom korlátozni, mert azt nem lehet, de nagyon fáj, hogy megnézegeti a képüket. Hogy tudnám ezt elfogadni magamban?

Mindig ezen agyalok, mikor látom, hogy nézte és hogy én nem vagyok elég szép neki :(


2016. máj. 8. 11:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mást nem tudok mondani, csak azt amit eddig.Bízz magadban!Ha nem így teszed, vess keresztet erre a kapcsolatra.(és a többire is)
2016. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
de nem tudom, hogy csináljam
2016. máj. 8. 12:06
 23/28 anonim ***** válasza:
Saját önbizalmad kellene fejlesztened. Google-n találhatsz segítséget, végső esetben keress fel egy pszichológust.
2016. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hát kezdetnek talán fogadd el azt, amit itten mondanak.

Persze ehhez az kellene, hogy ne akarj mártírkodni - főleg amikor okod sincs rá.

2016. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
74%

Előtted nézegeti? Mert az gáz.


Egyébként én abszolút megértelek, mert én sem nézegetek pasikat és az Istenért se tudom ezt mással megértetni. Soha nem hiszik el. Egyszerűeb hidegen hagy bárki sétál el mellettem, ha jó pasi, ha nem. Ha nő, ha gyerek.

Mondjuk az én barátom nem tapló, tehát ha meg is néz bárkit, akkor se tudok róla, úgyhogy vagy nagyon ügyes vagy nem nézegeti a nőket, de becsülöm érte.


Ha a pasid meg bunkó és előtted csinálja, akkor beszéld meg vele, hogy tegye ezt úgy, hogy te ne tudj róla, ha meg nem érti meg, akkor nem vagytok egymáshoz valók.

2016. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj megbízni a párodban.


Elvégre az az egyik legfontosabb egy párkapcsolatban. Elhiszem, hogy sz*rul esik, de valahogy el kell fogadnod, hogy nem tudsz ellene tenni.


Meg az önbizalmadat is növelni kéne.

2016. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell elfogadni és beletörődni. Volt olyan barátom, aki konkrétan mellőlem forgolódott a nők után. Oké, hogy az én kezem fogja, de ne nézelődjön úgy, hogy simán észreveszem. Ez megalázó. Én otthagytam.
2016. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én úgy olvasom, hogy itt nem forgolódásról van szó, hanem facebookon, neten nők képeiről.

"mikor látom, hogy nézte"

Ebből meg azt gondolom, hogy nem a barátnője előtt teszi, csak előzményekben marad nyoma pl.

Kérj segítséget szakembertől.

2016. máj. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!