Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném meg a barátomat, hogy nem probléma, és nem haragszok rá, amiért néha le kell mondania egy-egy találkozót, vagy el kell halasztani egy órával?

Figyelt kérdés
Egyszer régebben volt egy kisebb veszekedésünk, amikor úgy éreztem, hogy szívesebben van a barátaival mint velem. Viszont akkor ezt megbeszéltük, és ebből nem is volt semmi gond azóta. Nemrég kezdett el dolgozni, és még nem igazán alakult ki, hogy mikor kell bejárnia, a műszakok, meg néhány papír miatt és néha-néha be kell mennie, ha hívják. És előfordult már egy-kétszer, hogy ezért le kellett mondani egy találkozót, vagy el kellett halasztani, és ő rettentesen rosszul érzi magát ezért, és bántja, fél tőle, hogy megharagszok rá. Nem érti meg, hogy bár szívesen lennék vele, attól még nem fogok haragudni, amiért dolgoznia kell. Tudtam, hogy ez a munka, főleg az elején ezzel jár. Ő viszont állandóan ki akar engesztelni (ajándékot vesz, a kedvemben jár még jobban), hogy nehogy elhagyjam. De ez meg sem fordult a fejemben. Egy rossz szavam nem volt még arra, hogyha valami elfoglaltsága közbe jött (azt az egy régi esetet leszámítva). Mivel bizonyíthatnám még, hogy én mellette állok így is, és támogatom, és nem zavar, amiért néha közbe jön valami?
2010. ápr. 8. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki ezt a kérdést és akk lehet elhiszi h komolyan nem haragszol
2010. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mondd h tényleg megharagszol ha továbbra is ajándékokkal bombáz, hiszen nem ezért vagy vele....hanem őmiatta. Úgy fogadod el ahogy van, és megérted ha vmi nem jön össze.
2010. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!