Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal lassan 8 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smile_44 kérdése:

A barátommal lassan 8 hónapja vagyunk együtt. Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavarja őt az, hogy előtte lefekudtem 2 fiúval. Folyamatosan hangoztatja, hogy egy út széli lány vagyok és nem tud túl lépni ezeken. Folyamatosan számon kéri rajtam a dolgokat, amikor akkor még nem voltunk együtt. Folyamatosan megaláz. Mit tegyek? Ez mind előtte történt, és nagyon szeretem őt. Olyanokról szoktunk beszélgetni, hogy egymásnak mi vagyunk az igazi és, hogy feleségül akar majd venni. De akkor nem értem miért kell megaláznia és elernie azt, hogy gyűlöljem magam. Mit tegyek? Hogy tudnék neki segíteni, hogy túl legyen ezeken?
2016. máj. 10. 09:19
1 2
 11/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Semmi gond, a te életed.

Kell pár év, amíg megnyomorít annyira, hogy már ne legyen okod vele maradni. Csak már te is leharcoltabb leszel, mint lélekben, mint testiekben. És kevesebb esélyed lesz olyan férfit találni, aki valóban szeretne és megbecsülne, mert te majd nem tudsz bízni a másik nemben, mert olyan szinten le lesz rombolva benned minden, hogy félsz megint kiszolgáltatni magad. És a legtöbb ember manapság már nem is veszi a fáradságot a megismerkedésre, hanem instant kapcsolatokra vágyik.


Az olyan esetekben, amikor a szerelem felülírja a józan észt, az elhagyás kérdése, olyan mint a fogorvoshoz menés. A legtöbb ember halogatja, mert előre fél a fájdalomtól. De minél tovább hagyod a rossz fogat benn, annál több lesz a fájdalom is.


Az, meg, hogy kimutatja a szerelmét, nem erre értettem. Vannak sejkek akik limuzint vesznek a nőjüknek, gyöngysorokat, villákat, minden mi szem szájnak ingere. El vannak teljesen kényeztetve. Csak épp üvegkalitkába vannak zárva, mert nincsenek megbecsülve, tisztelve. Úgy tekint rájuk a férfi mint magántulajdon.


A szerelemnek nem az a kimutatási módja, hogy azt mondja szeret, vagy azt vesz neked amire vágysz. Ezek talmi dolgok. De ahogy viszonyul hozzád, amit gondol rólad, amit megtesz érted! Azok nagyon is fontos dolgok! Ezeket tudom, hogy most nehéz megemészteni, mert a szerelem miatt erősen torz az ember ítélőképessége... de én remélem, hogy még sikerül időben felébredned és végül nem úgy lépsz ki a kapcsolatból, amikor már alig van veszíteni valód!


Én sok sikert kívánok!

2016. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Folyamatosan hangoztatja, hogy egy út széli lány vagyok " - ha te ezt végighallgatod, anélkül, hogy szájon vágnád???


Egyébként meg ere hajt: hogy az önbecsülésed nulla legyen - szépen halad.

Szerinted ez szerelem az ő részéről?

2016. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire szereted, ha megaláznak? A "igaz, hogy bántalmaz, de szeretem, képtelen vagyok elhagyni" duma a legszánalmasabb kifogás a világon.


Kellemes megnyomorodást, ha ilyen ostoba vagy, akkor meg is érdemled, de akkor ne is panaszkodj, mert te választottad. Szakítottad, szagolod. Ő aztán nem fog változni, nem fogja abbahagyni, a csodára vársz. Fogadni mernék veled, hogy majd erre fogja fogni, amikor elkezd csalni, hisz ő csak neked vág vissza.


Ha viszont van valami minimális eszed és összekaparsz magadban némi önbecsülésmorzsákat, akkor azonnal otthagyod a búsba ezt a büdös bunkót, alázza azt, aki hagyja.

2016. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnos, képtelen vagyok szakítani." - Akkor kérlek töröld ezt a panaszkodást a hapekodról, aki lek****váz, útszélinek nevez, és lenéz téged. Ha nem csinálsz semmit, akkor minek panaszkodni? Ha ilyen önbizalomhiányos kisgyerek, akkor sosem fog felnőni, és ebbe mindig bele fog kötni, amíg teljesen le nem tiporja a csöppnyi önbecsülésével a tiédet, hogy végleg kisajátíthasson irányíthasson. Mert most ezt csinálja, csak te nem látod. De majd mikor minden önbizalom nélkül a kapcsolat végén ácsorogsz majd, akkor ne ide gyere panaszkodni.
2016. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem, tényleg egymásnak lettetek teremtve.

Te nem nő vagy, csak egy lábtörlő, ő meg beléd is törli a lábát minden alkalommal.

Ez a kapcsolat úgy tökéletes, ahogy van.

2016. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem tudunk segíteni. nem mindenkinem jár a boldogság
2016. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: nem, mi nem tudunk. Te tudnál magadon, hogy otthagyod ezt a bunkót, akinek egyetlen célja, hogy a sárba tiporja az önbecsülésedet.

Remélem hamar észhez térsz és páros lábbal rúgod ki ezt a taplót.

2016. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Erre két sztorim van. Az egyik az előző kapcsolatom, akivel még jóban vagyunk, tartjuk a kapcsolatot. Megnyomorított lelkileg, összetört, megtaposott, és annyira tönkretett, hogyha nem láttam volna át már akkor, mikor csinálta, hogy ez nem jó, akkor nem építettem volna fel egy erősebb, és céltudatosabb személyiséget. De pont ezért, hálás vagyok neki. Én tudtam, hogy mit tesz, de nem tudtam lelépni. Reménykedtem, hátha változik, magamat hibáztattam rosszabb napjaimon. Szerencsém volt, és józan eszem.

Immár tudom, hogy mikor akar túlszárnyalni, mikor teszi azért, amit tesz, hogy ügyesebbnek, okosabbnak higgye magát tőlem. Ez régen műkdött, mostmár nem érdekel, nincs hatással rám, és ez rosszul érinti. Érzem rajta.

Hogy miért tartom vele a kapcsolatot? Mert alapvetően jó ember, egy érzelmi analfabéta, akit ugyanúgy megnyomorított a múltja, ahogy ő engem. Nincs miért hibáztatnom, megtanultam kezelni, és nincs okom haragudni rá. Nélküle nem itt járnék az életemben.


A másik sztorim a jelenlegi párom. Ő 1 lánnyal volt előttem, az is egy numera volt még 14 éves korában. Én 3 kapcsolaton voltam túl előtte, ebből 2vel szex is volt. Őt nem zavarta. Nem is lovagol rajta, elfogadta a múltam, pedig köztünk még komoly korkülönbség is van, az én javamra. Kimutatja, hogy szeret, most is 130 km-t utazott, csak hogy velem legyen, és még kaját is hoz. Ez a szeretet :) Szóval dönthetsz, hogy a javadra fordítod, vagy elsüllyedsz a szennyben, amit a jelenlegi párod zúdít rád :)

2016. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!