Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem, a facebookon, írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem, a facebookon, írt egy ismerős csajnak, hogy. A többi lent. Ti mit gondotok ez randi burkóltan?

Figyelt kérdés
4-éves házasok vagyunk,van egy közös kisfiunk,igaz külön városba lakunk nyáron elhagytam,de kibékültünk februárban,és,megígérte ősszel ideköltözik hozzánk,addig hétvégén jár át,hétvégén olvastam el az üzenetet,mi nem kezeljük titkosan a levelezéseinket,de szerintem tuti biztos volt benne,hogy nem olvasok bele,nem szoktam mostanában.Ő kőműves,ezer mester...szóval,azt írta neki,hogy feléjük ment haza,és látta hiányzik egy cserép a tetőjükön,és ő ismer egy szakembert,aki olcsón megjavítja,persze magáról beszélt.Szerintetek?Ez randi szagú nekem.Már nem is tudom mit gondoljak.Kíváncsi lennék ti mit gondoltok erről?

2016. máj. 10. 09:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"és ő nem fog kiabálni."


Csendben is el lehet valakit verni, és kiabálás nélkül is lehet valakit lelki terrorban tartani.

Ha valaki agresszív, akkor szimplán annyitól, hogy nem kiabál nem fog megváltozni.

2016. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ez igaz,sajnos.....
2016. máj. 10. 11:46
 13/20 anonim ***** válasza:

Majd egy éve nem éltek együtt és majd talán ősztől megint... gondolod, hogy közben a két kis kezével???

De egy kötekedős, agresszív pasi akinek a gyereke is csak ennyire fontos mi hiányzik?

2016. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De péntek estétől hétfő reggelig nálunk van,az nem számít?És hát előtte se voltunk sűrűbben együtt...
2016. máj. 10. 12:41
 15/20 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy.


Semmi okod feltételezni ebből, hogy megcsal vagy meg akar csalni, vagy úgy általánosságban bármi rosszat.


Elintézhetnéd annyival, hogy ha már zavar, akkor azonnal, békésen megkérdezed tőle, és hagyod, hogy megnyugtasson. Elvégre nem titkolózott. Ehelyett elkezdesz kombinálni magadban meg nyomozni, kémkedni utána. Ebben a helyzetben te vagy az, aki a bizalmatlanságga elkezdte aláásni a kapcsolatot.

2016. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szép családi idill!
2016. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Noren1989 ***** válasza:
*Szép családi dili!
2016. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ostoba vagyok!De csak annyit kérdeztem,hogy szerintetek,randis duma-e?Hiszen,a mai világban mindenki a saját dolgaival törődik,ki a fenét érdekli egy ismerős,elvált nő cserepe,pláne a férjemet ismerve,nem az az együtt érző,önzetlen,csupa szív ember...tényleg vicces,aláírom.
2016. máj. 10. 13:04
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem erzem ugy hogy a "leesett a cserep beugrom hozzad" egy randi szoveg lenne, nekem inkabb penzkereseti forrasnak tunik, lehet hogy tobb cserep keszul leesni alapon:-))))


Persze benne van, h csak urugy volt es vegulis le akar fekudni a csajjal de itt a sok teto es cserep kozott sokkal aggasztobbnak tartom az agresszivitasat. Miert akarsz egy ilyen emberrel egyutt elni?A gyereknek sem jo, senkinek nem jo plusz azon agonizalni az elkovetkezendo husz evben, hogy megcsal mikozben dolgozni megy sztem eleg gaz.


Vannak kapcsolatok amiket le kell zarni, ez ilyen.

2016. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igazad van.És tényleg lehet,hogy kéne hagynom a fenébe...nem egy férjek gyöngye,az már biztos,és hát a bizalom lenne az alapja.Csak nehéz tudomásul vennem ,hogy nem sikerült a házasságom:((
2016. máj. 10. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!