Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi megjátszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi megjátszott kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sokan panaszkodnak arra, hogy pl. nem mernek érzelmeket mutatni a másik felé, vagy játszaniuk kell szerepeket, vagy azt sem tudják kivel vannak együtt, szégyenlősek egymás előtt, nem beszélnek a problémákról stb.


Ez teljesen olyan mint két random idegen viszonya.


Miért viselkednek így egy kapcsolatban?

Soha nem értettem, miért nem ismerik meg egymást vagy miért nem őszinte szándékból vagy érzelemből jönnek össze egymással? Miért kényszerítik bele magukat egy kapcsolatba egy olyan emberrel, akit soha nem éreznek a párjuknak?


2016. máj. 10. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen abban a tévhitben élnek, hogy ez még mindig jobb, mint egyedül lenni.
2016. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ez olyan, hogy több mint a semmi.
2016. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert fogalmuk sincs, hogyan kéne ezt csinálni és feleslegesen rástresszelnek az egészre.
2016. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4-es, neked ez a szlogened?
2016. máj. 10. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen kapcsolatban.Azért,mert úgy voltam vele,hogy ez az élet rendje,suli,munka,párkapcsolat,összeköltözés,család stb. Jól megvoltunk,de sose voltam szerelmes.19-21 éves korom között volt,még időben dobbantottam.Most 26 vagyok és azóta sincs senkim,de nem bánom.Randizok,ha úgy adódik,de nem ugrok bele még egy ilyen kapcsolatba.
2016. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!