Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van probléma, de vajon van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van probléma, de vajon van megoldás, megéri megoldani?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű a dolog.. együtt vagyok lassan 2 éve egy 32 éves nővel én 25 vagyok! A pozitívumok a barátnőmben, hogy ő szeret nagyon is úgy ragaszkodik hozzám, h ő ha tehetné az összes szabadideét velem töltené, ami nem lenne rossz de engem megfolyt nagyon sok barátom van és haverom, sokszor mondtam le ilyen baráti találkozókat.. Általában kedveskedik nekem, kb havi 1 szer vesz valami kis apróságot, csokit stb.. talán még meg is bízok benne, de 1 hónapja kint vagyok külföldön azóta minden hétvégén bulizik.. érdekes..

Ami nem tetszik a ebben az egész kapcsolatban, hogy elég sokat vitázunk apróságokon, olyan hirtelen betud pöcceni, hogy hihetetlen és amig nem kényeztetem szavakkal, mondatokkal nem nyugszik.. Féltékeny, sajnos adtam rá okot, de már nem csinálok semmi rosszat, de ez annyira benne van, hogy ha a zebrán átengedek 1 nőt akkor egyből kapom h na ezt is biztos megdu****ad..

Egy (börtönbe) érzem magam vele, tudom hogy nagyon sokat tudnék adni egy kapcsolatba, de mégsem teszem.. Már nem úgy szeretem mint az elején vagy talán már nem is... Igazából nem érzem azt, hogy ő lenne az a nő akivel letudnám élni az életem igazából a 2 év alatt egyszer sem éreztem ezt, inkább ezt a kapcsolatot az agyam akarja jobban mert am lehet rá számítani egy okos divatos csaj, mindenkinek megakad a szeme rajta, még a szex is jó vele.. de ez az üresség ami bennem van tudom, hogy nem vezet jóhoz, nincs értelme és nem lehet rá építeni.. csak megszokás.. de mégis úgy érzem NÉHA hogy a mai világba nem találnék jobbat.. Kicsit össze vagyok zavarodva, igazából tudom az lenne a helyes ha vége lenne ennek az egésznek! Októberben szakítottam vele, de akkora hisztit lecsapott h 1 napig csak sírt és jött az öngyilok téma... megesett rajta a szívem! Nem egyszerű! Kérem írd oda nemed korod!



#párkapcsolat #megoldás #egyszerűtlen
2016. máj. 10. 21:59
 1/3 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Túl sok a s z a r már a kapcsolatotokban, egyszerűbb mindkettőtöknek másikat keresni, mint megoldani ezeket.


Például a bizalmat szinte lehetetlen újraépíteni, ha egyszer elveszítetted és ez ugye meg is történt.

2016. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez már szerintem is bőven túlmegy a menthető kategórián.. Bizalmatlanság, bizalommal való visszaélés, felgyülemlett sérelmek, rossz konfliktuskezelés és még erre rá az, hogy már nem is szereted, hanem sajnálatból maradtál mellette.


Ha ezek után még mindig nem vagy képes véget vetni a dolognak, akkor nem tudom mi kell még. Mindenesetre itt happy end nem lesz, csak húzod mindkettőtök idejét.

2016. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is így gondolom, mármint, hogy csak időhúzás, bizakodó típus vagyok, várok a csodára... hátha helyre áll meg megjavul, de sajna már nem fog, tudom! Csak kíváncsi voltam, hogy külső szemmel h látszik a dolog..? Köszi azért
2016. máj. 10. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!