Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánt jó éjt! Féljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánt jó éjt! Féljek?

Figyelt kérdés

Minden este eddig ha épp nem együtt alszunk írt, hogy szép álmokat stb. Ma semmi. Nem értem. Nagyon rosszul esik. Remélem nem marad el ez a jó szokás. (én direkt nem írok most először mert van hogy én írtam először)

L/24


2016. máj. 10. 23:14
1 2 3 4 5 6
 11/57 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Elhiszem, de próbálj megnyugodni. Lehet, hogy elaludt. Velem volt már olyan, hogy beszélgetés közben elaludtam este és reggel égett a pofám, hogy nem írtam vissza. Persze más oka is lehet, de próbálj meg relaxálni, nem valószínű, hogy ez olyan nagy gond.
2016. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
kettes, úgy röhögök xD
2016. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 90-ben született F.. ***** válasza:
100%
Ennyi év tapasztalata után sem akarom elhinni, hogy léteznek ilyen emberek mint te.
2016. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:

pedig léteznek. Már olyan szinte ideges vagyok és a gyomrom is fáj.....

Annyira szeretem őt mindig a legrosszabbra gondolok ha valami nem okés.

Nagyon rossz, hogy így megfeledkezett rólam, ilyen a 6 hónap alatt még nem volt.

Most tuti hogy alszik...

2016. máj. 10. 23:42
 15/57 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen rágódni. Még lehet hülyének is fog nézni, ha ezt felhozod neki, hogy ilyenért kiakadsz. Szeretjük a nagyon törődő barátnőket, de azért van egy határ :D. 23/F
2016. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
oké, akkor az jó szerintetek ha nem szólok, de holnap mindenképp megvárom míg ő keres először? Nem akarom, hogy kullancsnak gondoljon.
2016. máj. 10. 23:47
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

Ok, 6 hónap alatt nem volt ilyen, most egyszer előfordult és vége a világnak? Azért tudni kell ám létezni a másik nélkül...

Az én párom is mindig ír, ha nem vagyunk együtt, de 1 év alatt bizony 3x előfordult már, hogy nem írt, nem hívott, mert a) bealudt b) tönkrement a telefonja, másnap vett újat c) nem volt wifi. Túléltem valahogy...

Amúgy elárulom, hogy hosszú távon ennél sokkal, de sokkal komolyabb problémák fognak előfordulni egy kapcsolatban, és ha ettől már összeomlasz, akkor később nagy gonban leszel.

2016. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
Megpróbálok lehiggadni. A holnapi viselkedésből úgy is megtudom mi volt az ok. Jó lenne ha magától hozná fel. Pl. fáradt volt nem is beszéltünk este stb....
2016. máj. 10. 23:54
 19/57 anonim ***** válasza:
Szép álmokat!:)))
2016. máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok és "meghallgattatok", Ki kellett írnom magamból mert egyedül a szobában megkattannék.
2016. máj. 10. 23:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!