Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánt jó éjt! Féljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánt jó éjt! Féljek?

Figyelt kérdés

Minden este eddig ha épp nem együtt alszunk írt, hogy szép álmokat stb. Ma semmi. Nem értem. Nagyon rosszul esik. Remélem nem marad el ez a jó szokás. (én direkt nem írok most először mert van hogy én írtam először)

L/24


2016. máj. 10. 23:14
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Nem olvasom el az összes kommentet, de ugy látom hogy elég szépen leirtak a lényeget. Ha tényleg 24 vagy, akkor ne problemazz ezen és hagyd élni a pasit, vagy kitesz hogy ne zavard többet. Péntek este van, nagy esélyt látok arra, hogy valahova beultek inni baratokkal/munkatarssal.


Fontos megegyezni: az emberek többet tesznek a becserkeszes és a megtartás stádiumban, egy idő után engednek a jopofizásbol, bokokbol...nálatok a joejt kivanasbol. Tegyél le róla, lány vagyok és 19 éves, és engem kiboritana ha ilyen lenne a barátom mint te, vagy ha én lennék ilyen vele...

2016. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
nem gondoltál arra,hogy azért nem írt,mert éppen "mással alszik"?...
2016. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Barátainál van akiket rég látott. Nem csal meg ebben biztos vagyok. Kb. Az én utolso üzim utan fél órával még annyit irtam neki h csók. Na erre kb 20 perccel később annyit visszaír hogy csók de semmi mást. Aludni sem birok....
2016. júl. 8. 23:02
 44/57 A kérdező kommentje:
Igy majdnem rosszabb mert tuti csak azert irta mert irtam en is :'(
2016. júl. 8. 23:04
 45/57 anonim ***** válasza:
Ha haverokkal van akkor azert ilyen fura. Az en baratom is rendszeresen ezt csinalja amikor elmegy a haverjaival. Olyankor alig ir magatol. Ez teljesen normalis hogy egy tarsasagban nem a telefonjat nyomkodja. Nincs semmi gaz nyugi :)
2016. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Rettegj!
2016. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Haverokkal van es nem hagyod hogy jól érezze magát?hagyd már szegényt élni
2016. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
De ugye nem gáz ha idő késésve irtam hogy csók? Mintha ezzel ugymond figyelmét felhivva?.
2016. júl. 8. 23:13
 49/57 A kérdező kommentje:
De hagyom. Sőt szerintem holnap nem is keresem amig ő nem keres.
2016. júl. 8. 23:14
 50/57 Kenzo Tenma ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ne is idegeskedj ezen. Az meg jó módszer, ha nem te keresed, kicsit legalább érzi, hogy ő kéne már írjon. Csak lazán, nem lesz semmi gond. :)
2016. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!