Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánt jó éjt! Féljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánt jó éjt! Féljek?

Figyelt kérdés

Minden este eddig ha épp nem együtt alszunk írt, hogy szép álmokat stb. Ma semmi. Nem értem. Nagyon rosszul esik. Remélem nem marad el ez a jó szokás. (én direkt nem írok most először mert van hogy én írtam először)

L/24


2016. máj. 10. 23:14
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Köszi. Magam sem értem miert parazok ezen.
2016. júl. 8. 23:24
 52/57 anonim ***** válasza:
Gyerekes vagy. Nem való még neked a kapcsolat, én aszondom.
2016. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy 😂😂
2016. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Na ezért nem szabad ilyen rituálékatartani. Teljesen elvész a spontaneitás, meg a szabad akarat, ráadásul még tesztelgeted is, hogy vajon ha te nem írsz, akkor ő vajon írni fog-e. Ez egy állítólag működő kapcsolatban szánalom.
2016. júl. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

Valoban működő kapcsolat de én eléggé önbizalom hiányos vagyok amit előtte nem mutatok.

ma megvárom mig ő keres. Hogy eszébe jutok e mert most pasis baratos hetveget tart. Ismerem.őket. nem akarom zaklatni had legyen veluk az mas kérdés hogy varom hogy keressen.

2016. júl. 9. 09:35
 56/57 anonim ***** válasza:
Na jó,majd én foglalkozok veled. Jó éjt picim <3
2016. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb próbléma az életedbe:D
2016. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!