Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Már lassan eljegyez az élettársam, de az életemet még így is megkeseríti a volt párom. Öntudatlanul, ugyanis minden álmomban szerepel, és úgy miként ő szerelmet vall, illetve elhagyom érte életem szerelmét. És kellemetlen érzés arra ébredni hogy a szerelmem mellett vagyok, de egy másik férfiról szól szinte minden egyes álmom. Próbáltam kibeszélni magamból őt, átgondolni és feldolgozni az egész kapcsolatot amit vele töltöttem, de egyszerűen úgy érzem hogy ez fogja megkérdőjelezni a mostani kapcsolatom értelmét. És nem azért mert nem szeretem eléggé a párom, mert a világért nem hagynám el, de mégis furdal a lelkiismeretem hogy ez nem helyes. Ahogy az sem hogy ennyit gondolok rá, és szinte vágyom arra hogy láthassam őt. Miért érdekel engem az hogy mi van vele ha egyszer vége lett?

Az egyik ismerősöm azt mondta hogy: Azért fáj nekem ennyire ez az egész mert ő szakított velem, és ebbe nem tudok bele törődni. Ezért fáj még mindig kegyetlenül. Azt hittem majd egy jól működő párkapcsolat elfeledteti majd velem őt. De egyszerűen annyira a gondolataimba fúrta magát, hogy nem tudok megszabadulni tőle.

Ráadásul több mint egy év telt el.

Ti hisztek a telepátiában? Lehet hogy azért van ez mert ő is sokat gondol rám? Vagy ti milyen módszert alkalmaznátok a helyemben? Mit kell tennem? Mert kizártnak tartom hogy az idő ezen nem segít mert ez csak egyre rosszabb lesz. Beszélnem kéne vele? Ti mit javasoltok?



2016. máj. 11. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:

"és úgy miként ő szerelmet vall, illetve elhagyom érte életem szerelmét. "

Akkor nem ő volt véletlenül életed szerelme?

2016. máj. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alom a napi stressz feldolgozasa. Nem tehetsz rola, h vele almodsz. Semmikepp ne kedzj exszel. Ne csinalj labtorlot magadbol.

Csinaljatok programokat a mostani pasiddal. Idovel elmulnsk az almok.

2016. máj. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felsz a kotodestol. Az elozo kapcsolatod nagy csalodas volt Nelked. Az eljegyzes lehetosege inditotta be a veszharangot. Probalsz menekulni.

Vegyel erot magadon es maradj a mostani kapcsolatodban. Ismerd fel magadban a felelmet a kotodestol es gyozd le. Keress uj hobbit, uj sportot probalj ki!

N

2016. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Az első kommentelő nagyon elgondolkodtatott. Mert lehet van benne valami.

Köszönöm mindenkinek!

2016. máj. 12. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!