Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sosem visz újdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sosem visz újdonságot a szexuális életünkbe. Lehetséges, hogy tényleg úgy jó neki minden, ahogy van?

Figyelt kérdés

25N, 33F, ötödik éve együtt. Szeretjük egymást, lassan összeköltözünk, alapvetően minden rendben.

Mégis hiányérzetem van, mert mindig csak én vagyok az, aki új ötleteket hoz az ágyba. Nem is tudom, hogyan szexelnénk, ha csak rajta múlt volna. Nyilván nem kell minden alkalommal figurázni, de néha-néha egy kis játék, "most próbáljuk meg ezt, így", beöltözés szerintem alapvető.

Amúgy ebből a szempontból elég zárkózott ember, sajnos prűden (mondjuk engem is, nagyon) és vallásosan nevelték, ezért időbe telt, míg el tudta magát engedni az ágyban.

(Pl. Itt egy régi kérdésem.. Időközben nagyon is megszerette az orált:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__3.. )


Szóval hiába mondtam már nkei többször, hogy nagyon vágyom arra, hogy az ő fantáziáit is megvalósítsuk, csak azt a választ kapom, hogy neki minden szuper így is, de majd akkor ő is igyekszik a jövőben - ennek egyelőre semmi látszatja.


Férfiak, valami ötlet?



2016. máj. 11. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

lehet a fact szereti :/

mondjuk ez elég szélsőséges elképzelés, de hát vaktában találgathatunk csak :D

2016. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Bocs, de nőként válaszolok. Az exem volt ilyen (pedig nem is kapott vallásos nevelést). Az elején még csak-csak megerőltette magát, de az évek során még rosszabb lett a helyzet. Annyira alacsony a szexkultúrája, hogy mindig lovaglópózban csináltuk (én dolgoztam, ő csak feküdt, mint egy darab fa), orális szex csak a részemről volt, elfogadta, de nem viszonozta. Aztán egyre többször jött a "nincs kedve", "fáradt", stb. kifogás.

Annyira eltér a szexkultúránk, hogy a kapcsolatban csak tovább mélyült a szakadék, míg végül teljesen meg is szűnt a szex. Egy darab orgazmusom sem volt vele.


Azóta szerencsére szétmentünk (életem legjobb döntése volt), és most olyan párom van, akivel változatos és színes a szexuális életünk (is). Meg maga a kapcsolat is egészen más minőség.

2016. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oké, fontos kiegészítés:

A szex nagyon jó vele! Én hozom az ötleteket, de ő is mindig benne van mindenben, és élvezi is! Nagyon figyelmes, megértő, sokszor játszik (a kívánságomra) domináns szerepet az ágyban, és ha rajta múlik, mindig van orgazmusom! Csak az újító szellem hiányzik, és sajnálnám, ha csak azért nem engedné szabadjára a fantáziáját, mert valamiért magának sem meri őket bevallani.

2016. máj. 11. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

"sokszor játszik (a kívánságomra) domináns szerepet az ágyban"


Bocs, de ez nem így működik. Önmagában egy paradoxon, hogy valaki a TE KÍVÁNSÁGODRA domináns, hiszen ezzel alárendeli magát a te akaratodnak. A dominancia az vagy van, vagy nincs, és csak összeillő partnerek számára igazán élvezetes a szex hosszú távon.

2016. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zárkózott és prűdségre lett nevelve, akkor segíteni kell, hogy feloldódjon, levetkőzze a gátlásait. Biztos neki is vannak fantáziái, csak nem meri kimondani. Ezen most biztos sokan meg fognak botránkozni, de a tapasztalatom az, hogy a férfiak nagy többségének nagy (és általában beteljesületlen, vagy csak ún. "fizetős helyeken" megvalósított) álma két nővel, hármasban. Ha nyitott lennél egy ilyenre, akkor ebbe az irányba tapogatózhatnál nála. Az oldódást segítheti egy kis alkohol (mértékkel), vagy szex után egy jó kis pikáns beszélgetés.
2016. máj. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
"nagyon vágyom arra, hogy az ő fantáziáit is megvalósítsuk" - de honnan gondolod, hogy neki vannak ilyen fantáziái????
2016. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy paradoxon, de működik, mert már régen megbeszéltük, hogy én ezt alapvetöen így szeretem, és közben kiderült, hogy neki is nagyon bejön. Ha ímmel-ámmal csinálná, hagynám az egészet, de egyáltalán nem így van. Persze nem ideális felállás, de tényleg jó.


A másik, sok kérdőjelet használó személynek: épp erről szól a kérdésem. Nem írtam, hogy ILYEN fantáziái, hanem bármilyen fantáziái szeretném, hogy végre előjöjjenek.

És elvárnám, hogy gazdagabb ötletei legyenek annál, mint hogy hívjunk meg egy harmadik csajt, már bocs. Felőlem akár ezzel is jöhet, de kezdhetné mondjuk egy-két új pozícióval is, vagy ilyesmi.

2016. máj. 12. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én megértelek, mivel egy szexuálisan fantáziadús kapcsolatban élek, de nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyesmit nem lehet elvárni. Amikor még csak ismerkedtem, meghökkenve tapasztaltam, hogy sok férfinak a szexuális kultúrája annyira terjed ki, hogy ismeri a vaginális és orális szexet, és az egyetlen kérdés számukra, hogy elég nagy-e a farkuk. Számomra ez végtelenül kiábrándító, nem tudnék ilyen emberrel lenni. Vagyis voltam ilyen kapcsolatban sajnos, elég hosszú ideig, és bárhogy próbáltam, sok év alatt annyit tudtam kihúzni az exemből, hogy "egyszer csinálhatnánk hátulról", és akkor a következő 3 évre le volt tudva a fantáziák megvalósítása.


Én pedig nem ilyen vagyok! Nagyon is igénylem a folyamatos közös fantáziálást, tervezgetést, a változatosságot, vannak enyhébb "fétiseim", szeretem az erotikus játszadozásokat. A mostani párommal annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy az valami csoda! Amikor elkezdtünk ilyenekről beszélgetni, kiderült, hogy teljesen egyeznek a vágyaink, fantáziáink, és órákat töltünk a részletek egyeztetésével, egymást inspiráljuk. Nem mindent valósítunk meg belőle, vagy csak apránként, de nagyon fellendíti a szexuális életünk, hogy egy rugóra jár az agyunk. Én tudom, hogy ez nem menne elvárásra... egyszerűen vagy ilyen valaki, vagy sem. Megjegyzem, olyannal is ismerkedtem, aki igen fantáziadús volt, de teljesen eltérőek voltak a preferenciáink, vele sem tudtam volna mit kezdeni.


Szóval én amondó vagyok, felesleges erőlködni olyannal, akivel eltérő a szexkultúrátok, és elvárni, hogy olyan legyen, amilyen nem tud lenni. Keress inkább olyat, akivel eleve összeilletek!

2016. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell erőltetni. Ha neked így nem jó, keress mást, de annyira felesleges másokra ráerőltetni a saját elképzeléseinket. Számomra pl. a legtöbb "klasszikus" fantázia (beöltözések pl.) inkább röhejes, mint vágykeltő.
2016. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!