Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit jelent az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent az ha a ferjetek azt mondja h szeret, es nem vagyik nalad jobbra, de megis a volt nojerol ugy besz mintha meg most is hozza tartozna?

Figyelt kérdés
nem tudom mit jelnthet ez nala! aha szoba jon az illeto pl>egy csaladtagunk keresztelojere mentunk, vagy a szuleit meg mindig ugy emlegeti h anyosom meg aposom, holott legalisan nem is voltak hazasok! Mi a velemenyetek? Valoban meg mindig a multban el? Megjegyzem a no megcsalta egy haverjaval akivel ma is egyutt vannk!
2016. máj. 14. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Na vajon mit jelenthet?
2016. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, ha nem csalta volna a haverjával, akivel ma is együtt vannak, akkor nem te lennél a felesége, hanem az ex.
2016. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 15 éve váltam, de ha ritkán szóba kerül én is após /anyósnak hívom őket, a volt élettárs nem örült annyira, de hát ő nem volt feleség.

Nálatok azért furcsa ez, mert, ha a férjed, akkor tévedés az elnevezés. Szenilis tán, vagy nem szereti ezt a helyzetet.

2016. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintetek elfelejti e az exet vagy erdemes elgondolkodnom a valason?azt mondja mar nem erez iranta semmit lehet h csak en beszelek be magamnak hulyesegeket mert nem is probalta visszaszerezni megkerdeztem miert nem harcolt azt mondta o aval mar ugyse akart egy eletet leelni megis en ugy erzem valami meg koti hozza legyen meg az Ur akarata!
2016. máj. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!