Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ért meg engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ért meg engem, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, én sokkal menőkésebb vagyok, akárhányszor megemlítem a barátomnak, hogy mozduljunk ki hétvégente minimum, mintha meg sem hallaná, elengedi a füle mellett, és csinálja tovább a maga dolgát, ami legtöbbször gépezésből áll. Nekem szükségem lenne arra, hogy közösen kimozduljunk valahová a szabaidőnkben, és itt most nem is annyira a hétköznapokra gondolok, mert akkor tiszteletben tartom, hogy fáradt, de hétvégén sem megyünk sehová, csak nagyon ritkán, és ha ezeket mondom neki, mint aki meg sem hallja. Miért van ez? Nagyon sokszor beszéltem már neki erről, de semmi. Ennyire önző? Vagy nekem vannak túl nagy igényeim? Valaki segítsen, mert én már nem tudom.


25 N



2016. máj. 15. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Sose értem honnan szerválják a lányok ezeket a palikat, itt sztem mindenki örülne egy barátnőnek és sose hanyagolná el.
2016. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert egy kib****tt függő, azért.
2016. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Semmi visszajelzés a barátodtól????


Hát...sanszos, h ő nagyon szeret gépezni.

26/F

2016. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Visszajelzés van, látszólag érti, mit szeretnék, de semmi eredménye, mintha nem értené, hogy nekem erre szükségem van. Már ott tartok, hogy teljesen el vagyok keseredve, ezek szerint nem szeret velem programokat csinálni, elkényelmesedett, teljesen elhanyagol.
2016. máj. 15. 17:39
 5/6 ~OnLány~ ***** válasza:

Tényleg elkényelmesedett. Pedig simán elvihetne legalább fagyizni, főleg ha itt lesz a nyár, ez nem fáradság, hanem akarat kérdése.

Valahogy próbáld elgárngatni a gép elől, legyen kompromisszum. Hogy ha hétköznap nem is zaklatod ilyesmivel, hétvégén azért vigyen el.

Akár kávézóba, akár bulizni kicsit, az a 2-3 óra nem a világ.


Barátnőiddel nem mehetsz el? Nem engedné?

2016. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 UjfalviLajos válasza:
Én is függő vagyok , pont jótol kérdezed . Én játék függö vagyok. Az első családomat már elveszítettem emiatt.A lány (gyermekem anyja) teljesen kifordult emiatt magából. Olyan ez mint a drogosnak a drog ,a cigarettásnak a cigaretta , a bulizósnak a hétvégi party ahol habokban meztelül táncolva szabadnak érezheti magét az ember , kinek ez kinek az jön be . Mindenkinek van egy hobbija. Egyetlen dolgot tehetsz: játssz kicsit vele együtt valamilyen online lövöldözös hálózati játékot vagy amit szeret , és ő ezt látni fogja hogy törődsz vele és nem folyton azzal nyaggatod hogy menjünk bulizni, és ha "lealacsonyodsz" az ő szintjére akkor fordítva is igaz a dolog : hajlani fog afelé hogy ő is jöjjön kicsit veled "pénzt költeni" ...beszélgessetek többet erről hogy mit is akartok egymástól... válni a legkönnyebb , beszélgetni és megérteni a másikat sokkal nehezebb. Megérteni,hogy a másik miért teszi azt a mit tesz ,talán védekezik,nem szereti a cigifüstös bulizóhelyeket, kocsmákat , lebujbárokat... Spórol , lakásra gyűjt egy jobb autóra,egy kiadós nyaralásra ami nem egy hétvégi "meglátogatom a kocsmát" ? stb ... beszélgessetek , de ne faggasd csak beszélgessetek ... ennyi az egész ... ha nekiállsz őt faggatni akkor megszakad a beszélgetés és ellened fordul az egész próbálkozás... ha nem szeretnéd akkor már elhagytad rég volna és nem tennél fel ilyen kérdéseket ezen a fórumon: de Te még harcolsz érte : tehát beszélgessetek és kerüljetek közelebb egymáshoz , kicsit játssz vele és ha látni fogja hogy érdeklődsz az ő hobbija iránt akkor talán ős is ki fog mozdulni veled kutyát sétáltani... bár a fűggök mint én már erre sem jók :-) Egy közepes/jó szeretkezés után kb fél óráig a férfi igazat mond, ekkor megtudhatod a titkos vágyait/ kikérdezheted játékosan hogy mihez lenne kedve ha most nem lenne számítógépe amihez pá perc múlva odaűl megint hogy téged elhanyagoljon. A volt páromat ezzel készítettem ki.Jelenpillanatban egy olyan másik párt keresett magának aki megfelelt pillanatnyilag neki , aki többet törődött vele mint én 7 év kapcsolat és egy gyerek után. Most pedig olyan valakivel él aki "keményebb" tehát nincs bulizás ha a fiú nem akarja , sőt "mokesz" is megjelenik az arcán ha nem ugy történik ahogy azt elképzelte .ha kérdezem mi történ mert a közös gyerekemmel skypol és kamerán látni, kérdi a gyerek (aki velem él) : mi történ anya? - Ja leestem a létráról ... "Kezelgetik" és sajnálom miatta de ez van lecseréltek ezzel a részegessel :( . Akkor inkább egy függő nemigaz ? aki spórolgat és gyüjtöget csendesen egy nagyobb sátorra / házikóra ... Pussz és ne add fel ...
2016. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!