Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egészségem semmit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egészségem semmit sem jelent neki? Hogy lehet valaki ennyire önző?

Figyelt kérdés
Mostanában elég gyakran vagyok influenzás (torokgyulladás, láz). A héten is torokgyulladás miatt mentem az orvoshoz, aki azt javasolta, h a páromat küldjem el hozzá h vegyen tőle toroktörletet,mert ha ESETLEG neki vannak bacilusai, akkor azt minél előbb kezelni kell, mert akkor még sokszor leszek beteg és ez a szívritmuszavaromnak se tesz jót... Ezt elmondtam a barátomnak, aki majdhogynem felháborodott, h neki ezekre most nincs ideje, h orvosnál várakozzon X órát, millió egy baja van. Válaszom: Én meg beteg vagyok... Nem is írtam neki, aztán észrevette magát és mondta, h igyekszik elrendezni az orvossal a kivizsgálást! Nagyon rosszul esett ez, h rögtön ellenkezett és csak a saját oldalát nézte, miközben mindig azt beszélte, h értem még a veséjét is odaadná. Az valószínű még problémásabb lenne...
2016. máj. 17. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az önzö
2016. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Errefelé nem divat egészségeseket behívni mintavételre,ha az ember párja a beteg.Én el sem mennék a pasid helyében.Magadat kezeltesd.
2016. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen feszült volt valami teljesen más miatt, ezért hirtelen végig sem gondolta, amit mond, de utána belement a dologba. Elhiszem, hogy rosszul esett, de rugózni nem érdemes rajta, senki sem tökéletes.
2016. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
vihar a biliben kategória :D
2016. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!