Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is velem van a baj vagy tenyleg megbolondult a baratnom?

Figyelt kérdés

Vasarnap a baratnommel elmentunk enni egy kozeli etterembe ,ahova gyakran jarok.Van egy aranyos felszolgalono akivel mindig szoktam valtani par szot meg mosolyogni egymasra,most pluszba annyi tortent ,hogy leejtette a tollat en meg felvettem neki es amikor odaadtam neki megfogta a kezemet es ram mosolygott erre a baratnom teljesen kiakadt ,hogy en mit jopofizok a pincernovel es hogy mennyire megalaztam es ott hagyott. En meg szepen megkajaltam ,ha mar ott voltam. Mire hazaerek mar pakolja ossze a cuccait ,hogy egy ilyen ontelt bajgunarral o mar nem bir tovabb egyutt lenni,ot is csak kihasznalom es takaritononek meg agyasnak tartom.(ami nem igaz)Es akkor meg elkezdte azt is ,hogy most jott ra ,hogy mekkora egy majom vagyok ,mert szolariumba jarok meg 1-2 hetente fodraszhoz. Szerintetek ez normalis?

Konyorgom mondjatok,hogy az o fejeben van a baj!

21/F


2016. máj. 17. 14:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Elég gyerekes viselkedés. Bár én nő vagyok, de ha ilyen helyztbe kerültem volna, én is ott maradtam volna és szépen megkajáltam volna.

Persze zavart volna ez a megsértődömség, de ha már ki van fizetve az étel..

2016. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Ez nekem is rosszul esett volna.

A 4-es válaszolónak osztom szavait, de igaza is van a barátnődnek is.

Amúgy komolyan elég gáz, hogy 1-2 hetente szoláriumba és fodrászhoz jársz fiú létedre.

2016. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen ,kedveskedek neki ,fenntartom a "tuzet" . Es igen,el szoktam vinni vacsorazni,vasarolni stb.Takaritani igaz nem szoktam,de azt mondtam is neki ,hogy ha nehezere esik akkor hivjon takaritonot,de o ellenkezett ,hogy nehogy mar ne tudja rendben tartani a lakast...

A magam iranti igenyesseg meg mar nehogy problema legyen...

Draga 4-es valaszolo!

Azert ment be elotted,hogy megvedje elete szerelmet az esetleges veszelyektol ,ami az ajto masik oldalan varhat ra,ugy ahogy a nagykonyvbe meg van irva.:-)

2016. máj. 17. 16:13
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor bementetek vagy útközben nem mesélték neki erről hogy oh amúgy jóban vagyok a pincérnővel, mert gyakran jársz oda?? Ha ezt tudja akkor valószínű nem úgy néz ki a dolog hogy nyílt flörtölésbe kezdesz egy idegen nővel, előtte!


Amúgy utána kellett volna menned, lehet hisztisnek nevezni, de a nőknél ez pont egy teszt: ha utánamész fontos, ha nem akkor kiadja az utad, mert letojod!


Valószínű volt előzménye ennek és ez volt az utolsó csepp a pohárban.

Ebből kiindulva a szoliban és a fodrásznál is elvagy a lányokkal és így az jött le neki hogy ha a pincérnővel így vagy, akkor bárkivel leállsz jópofizni, pacsizni és ő is csak egy használati nő. Elveszítetted a bizalmát.

2016. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%

#4-es! Ugy latszik, illemtanbol meg van mit elsajatitanod. egy etterembe, vagy nyilvanos helyre altalabn a ferfi megy elore, m ferfikent o intezi az asztalt a vacsorahoz es egyebek...de ez mellekes :)

Kerdezo! Nyilvan a sztori alapjan elegge tulreagalta a csaj azt, h udvarias voltal. Nekem ugyanis ez az udvariassag kategoriajaba tartozik, es en buszke lennek a baratomra, ha ilyen aprosagokat eszrevesz, m manapsag amugy is kegyetlen sok a tusko gyoker csavo, akinek fogalma nincs az illemrol. En is megkajaltam volna a helyedben, m ez a csaj reszerol bunkosag, h ilyenert otthagy az etterem kellos kozepen. Intelligens ember ezt azutan rendezi le, h megkajalt, vagy max kihivja a masikat az etterem ele es ott beszeli meg a dolgot, nem pedig hiszterka modjara botranyosan lelep. Ez megint csak illem kerdese :)

A szoli nem gaz, ha nem viszed tulzasba es nem latszik rajtad nagyon. A fodrasz sem gaz. A rovid hajnal amugy is gyakrabban kell az igazitas, foleg pasiknal.

Szoval a velemnyem az, h a csajod kicsit tulreagalta a szitut, de valszeg ez mar regota gyult benne es utolso csepp volt a poharban.

2016. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolso! Elveszlek felesegul ,most azonnal! :D
2016. máj. 17. 18:41
 17/18 anonim ***** válasza:
Off: A megkajálós dologra adnék egy Thug Life-ot :D
2016. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezt az ajtoban eloreengedos dolgot en sem igazan ertem. Az a baj, hogy a nok nagy reszenek a fejeben nagy a kod, egyreszt ugye egyenjogusag, masreszt viszont ott van az is, hogy a ferfi engedjen elore, adja at a helyet stb. Csak neha az illem maskepp diktalja, csak sokan ezt mar nem tudjak:)

Ebben a konkret szituacioban en a pincer csajra akadtam volna ki, mert utalom az olyan noket, akik kikezdenek a masik parjaval ott elotte. Szanalmas, a pincer csaj is csak meg akarta mutatni a baratnodnek, hogy vetelytars. Nem igy kezeltem volna a baratnod helyeben, de gondolom ahogy mar korabban irtak, valoszinuleg ez volt az utolso csepp.

Szolival, fodrasszal nincs semmi gond, az en baratom kopasz, o is masfel-kethetente lenyirja a hajat, most akkor o is bajgunar? Vagy csak akkor lesz valaki az, ha elmegy a fodraszhoz? Szolival szinten semmi gond, szerintem ugy altalaban nincs gond azzal, ha egy ferfi igenyes a kinezetere.

2016. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!