Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így barátom?

Figyelt kérdés
Mikor velem van mindig dícsér. Mások előtt meg teljesen lekicsinyít, teljesen más oldalát muataja mikor mások is ott vannak a jelenlétünkben.
2016. máj. 19. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Megkérdezted már tőle, hogy miért viselkedik veled így?


És ha igen, akkor mit válaszolt?


Valójában szerintem csak d..gni akar veled, ezért hozza még le neked a csillagokat is négyszemközt, társaság előtt meg talán egy riherongy lehetsz számára.

2016. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbálja játszani a rosszfiút, a barátod valószínűleg egy 14-16 éves szintjén áll, de szerintem meg tudnátok beszélni a dolgot
2016. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert jó eséllyel egy bunkó p@cs, kisebbrendűségi érzésekkel.

Az igazi kérdés, hogy minek tűröd?!

2016. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ma derült ki, hogy igazából ilyen. De velem teljesen normális, és sokat foglalkozik velem. Ezért sem értem.
2016. máj. 19. 20:45
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Mert nem tisztel.

Tedd fel magadnak a kérdést!

Szükséged van egy ilyen emberre?

2016. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbál menő lenni mások előtt, nem lennék a helyedben, valószínű mikor nem vagy ott ez még rosszabb. Ki tudja miket mond rólad.
2016. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már feltettem. :D
2016. máj. 19. 20:50
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, te se vagy komplett, hogy ilyen választ írsz:

"Már feltettem. :D" egy mosolygós smiley kíséretében, mintha nem lennél tisztában azzal, ami éppen történik körülötted.


Akkor tehát nem is érdekel az téged, hogy tiszteletlenül beszél veled, mert hát úgyse gondolkodsz el azon, hogy szakíts vele.


És, milyen válasz született meg benned, ha már feltetted magadban a kérdést?

2016. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát most gondolom azt várjátok, hogy szakítsak vele, de azért ez nem ilyen egyszerű, még rágódok az egészen.
2016. máj. 19. 20:57
 10/17 A kérdező kommentje:
meg még megbeszélem vele is
2016. máj. 19. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!