Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így barátom?

Figyelt kérdés
Mikor velem van mindig dícsér. Mások előtt meg teljesen lekicsinyít, teljesen más oldalát muataja mikor mások is ott vannak a jelenlétünkben.
2016. máj. 19. 20:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Oké, a te életed, a te döntésed. Ha te eltűröd, hogy így beszéljen veled a többiek előtt, hát istenem, ámen.

De tudod kislány, nemcsak a négyszemközti viselkedést kéne nézned, hanem a kettőt együtt.

Mert mi az, hogy a kettő különböző? Itt nagyon sántít valami. De ha ezen még rágódsz, akkor vegyél be közbe egy rágógumit is, hogy könnyebb legyen a rágódás.

2016. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Min gondolkozol ugy oszinten?

Az onbecsulesedet cseszi szet ezzel a skizo viseljedessel arrol nem beszelve, hogy most neki koszonhetoen te egy rossz ember vagy azok szemeben akik elott nyilvanosan megalazott a lekicsinyitesevel.


Nem tisztel es nem is szeret. Szoval min gondolkozol ugy oszinten?

2016. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egy több mint 2 éves kapcsolatot, azért annyira nem egyszerű így kidobni.
2016. máj. 19. 21:09
 14/17 anonim ***** válasza:

És mióta viselkedik így veled? Ha már az eleje óta, akkor gratulálok, hogy még vele vagy.


De ha nem rég óta, akkor meg mi válthatta ki belőle? Mi történt az életében, ami ilyen fordulatot hozott kettőtöknél?

2016. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak ma volt. - nem tudom
2016. máj. 19. 21:21
 16/17 A kérdező kommentje:
szakítotam vele pár napja
2016. máj. 25. 15:32
 17/17 A kérdező kommentje:
Hülye voltam, hogy foglalkzotam vele, igazatok volt.
2016. máj. 25. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!