Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nyomasztó?

Figyelt kérdés

Első sorban nők véleményére lennék kíváncsi. Tényleg nyomasztó az ha a pártok ki mutatja az érzelmeit?

Az én barátnőmet zavarja hogy ha mondogatom vagy írom nek hogy szeretem vagy hogy mennyire fontos nekem, Az se jó ha sokat mondom? Csak én gondolom úgy hogy örülnék neki ha a párom mondogatná nekem hogy szeret?


2016. máj. 20. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Tenyleg az.
2016. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha minden nap állandóan mindehova ezt írod, meg mondod, h szereted, az nyomasztó. Szerintem sok.

Örülök, ha mondja a párom, de nekem heti 1-szer is elég, nem kell minden nap 30-szor.

2016. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amellett hogy nyomasztó szerintem elcsépeltté teszi. Túl sok ha állandóan mondogatja valaki és értékét veszti a szó.
2016. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem nem nyomasztó, inkább az lenne a nyomasztó ha nem mutatná ki az érzelmeit
2016. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Hát akkor majd megprbálom magam vissza fogni.

2016. máj. 20. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmek kimutatása NEM nyomasztó. Az a nyomasztó, ha a másik függ tőlem, ha azt érzem, hogy belém kapaszkodik, tőlem várja a boldogságot.
2016. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyomasztó, pedig azén párom is rengeteget mondogatja, vesz apróbb dolgokat. Rossz nőt fogtál ki, neki nem jön be.
2016. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7 es na ez meg a másik... mondjuk én nem veszegetek dolgokat de ahányszor találkozunk mindig kap tőlem virágot. ( ez heti egy alkalom de van hogy két hétig se találkozunk) tegnap is ez történ vittem három szál rózsát. hát annyira nem lelkesedett.

sajnos mostanában van valami vissza térő betegsége. mondtam neki menjen el dokihoz mert aggódom érte. Erre az volt a válasz hogy nem kell aggódni és ö már felnőtt nő el tudja dönteni mikor menjen doktorhoz

2016. máj. 20. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy hosszú életű lesz ez a kapcsolat.Szerintem nem vagytok egymáshoz valók.Ezen pedig nem fogsz tudni változtatni.Szerintem a párod már megunt.
2016. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!