Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki az engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki az engem nyomasztó problémákat?

Figyelt kérdés
Sok gondom van a családommal, szüleimmel leginkább, ezt pedig a párkapcsolatom sínyli meg leginkább. Sokat gondolkodtam rajta, vajon elmondjam-e a páromnak a gondjaimat, mert nem akarok ezzel is terhet rakni rá, épp elég neki a maga baja is, abból is van elég. De a minap beszélgettem az unokatesómmal, aki elmondta, hogy mostanábam rengeteget kérdezi őt rólam és szerinte láthatóan aggódik azért ami körülöttem zajlik az utóbbi időkben. Elmagyaráztam neki, hogy én csak nem akarom a saját terheimet is a vállára rakni és neki is úgy lenne a legjobb, ha ebbe nem folyna bele, de erre ő avval kontrázott, hogy vajon az jobb-e, ha megöli a bizonytalanság, mert nem tudja miért sírok folyton a paplan alá bújva, vagy az ájszaka közepén titokban a konyhában, hogy ő ne lássa. Átgondoltam a szavait és én is rájöttem, a kevésbé rossz az lenne ha tudná mi a helyzet és tisztában lenne a dolgokkal és bár rengeteget gondolkoztam rajta, hogyan is mondjam el, egyszerűen nem tudom a választ. Tegnap megpróbáltam elmondani, de egyszerűen nem jött ki hang a torkomon. Szégyellek róla beszélni, szégyellem a helyzetet amiben vagyok és bár a világ legkedvesebb embere, de félek a reakciójától, hogy fogja kezelni, hogy megosztom vele ezt a terhet...
2015. nov. 21. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbeszélni nem tudod, írd ki magadból egy levél formájában, és add oda neki.


A legrosszabb, amit tehetsz az az, ha magadban tartod. Örülök, hogy erre te is rájöttél. Továbbra is a te terhed marad, attól még, hogy elmondod neki.. De legalább tud támogatni, tudja, mi a baj, nem pedig tehetetlenül nézi a fájdalmad, tépelődésed.. Annál kevés idegölőbb dolog van.


Kitartás!

2015. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Jobb,hogy a bizonytalanságban vergődik szegény?

Megáll az ész!

2015. nov. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő a párod! Ha már a kapcsolatotok kárára megy a gond, a minimum, hogy beavatod őt is.
2015. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeret és aggódik érted. Ne szégyelld,ha elkezdesz sírni, ő ott lesz, megvigasztal és ez csak össze fog titeket kovácsolni :)
2015. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez csak a legelején volt kérdés, próbáltam egy ideig titkolni a problémáimat, de aztán rájöttem, hogy semmi értelme. Ne úgy fogd fel az egészet, hogy a vállára rakod a terhedet. Hanem meogsztod vele, mi bánt. Aggódik érted, tudni szeretne veled kapcsolatban mindent. Gondolj bele, fordított esetben te is ezt szeretnéd. És miért pont őt zárnád ki az életed legfontosabb momentumaiból? Egy igazi párkapcsolatban a felek osztoznak mindenen, örömön, bánaton egyaránt.
2015. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szégyenlek róla beszélni, azt sem tudom, hogy kezdjek bele
2015. nov. 24. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!