Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem faraszto fenntartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem faraszto fenntartani egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Meg csak ismerkedem a dologgal, de leszivja az agyam rendesen. Gondolkodni a megfelelo valaszon, reakcion, a masik a nyakadon log, nem fejezheted ki az erzelmeidet, csak ha a masiknak is tetszik, kitalalni a masik gondolatait, megtenni dolgokat, amikhez nincs kedved eppen, alkalmazkodni, elviselni a partner rigolyait stb. Es akkor mindez puszta szerencsejatek, mert lehetsz akarmilyen jo, teljesithetsz mindent, attol meg barki barmikor lecsaphatja a partneredet a kezedrol. Szoval, rengeteg energiabefektetes es onfelaldozas, cserebe a bizonytalan siker. Nem erdekes, hogy megis annyian uzik ezt a sportot, amelynek soran meg kell felelned a masiknak?


L


2016. máj. 20. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim engem tartanak a legracionálisabbnak a környezetemben, de még mindig áll az első hozzászólásom: Wow, ha neked ebből áll egy kapcsolat, akkor valami nem okés.

Ha nem voltál szerelmes, akkor ne is pörögj a kapcsolat dolgon. Ha neked így jó, nyugodtan élj így, semmi gond vele. Azt viszont nem értem, hogy jött ide, hogy felnőtt nő vagy... :D


"Gondolkodni a megfelelo valaszon, reakcion" Nem gondolkozom az ilyeneken, hanem mondom, amit gondolok. Felesleges taktikázni ennyire. Ha nem passzol a véleményünk és világképünk, jobb, ha hamar kiderül.

"a masik a nyakadon log" Nem a nyakamon lóg, meg én sem az övén, hanem együtt töltjük az időt, mert mindkettőnknek jól esik.

"nem fejezheted ki az erzelmeidet, csak ha a masiknak is tetszik" Akkor is kifejezem, ha nem tetszik. Ha meg sokszor nem tetszik az illetőnek, akkor úgysem jövünk össze és no para.

"kitalalni a masik gondolatait" Nem találom ki. Akármikor elvárta egy lány, felvilágosítottam, hogy ha akar valamit, közölje egyértelműen. Az értelmesebb megértette, a többire nem pazaroltam az időm.

"megtenni dolgokat, amikhez nincs kedved eppen, alkalmazkodni, elviselni a partner rigolyait" Ha összeillek az illetővel, akkor ezek nem vészesek és cserébe én is kapok pluszt.


"Es akkor mindez puszta szerencsejatek, mert lehetsz akarmilyen jo, teljesithetsz mindent, attol meg barki barmikor lecsaphatja a partneredet a kezedrol. Szoval, rengeteg energiabefektetes es onfelaldozas, cserebe a bizonytalan siker." Ez a része igaz. Ezért nem bízok meg boldog, boldogtalanban. Előbb az illető bizonyítson.

2016. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valóban tud fárasztó lenni, egy színlelt, mejátszott kapcsolat esetén. Egy igazi kapcsolat fenntartása nem fárasztó.
2016. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 pörölycápa ***** válasza:

Nem, nem fárasztó. Mert egy jó kapcsolatban mindezeket nem kell csinálni. Nem kell megfelelni a másiknak, magadat kell adni, és természetesen kell viselkedni. Nem kell gondolkodni a megfelelő válaszon, azt kell mondani amit gondolsz. Ha valaki nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagy, akkor meg hagyni kell a francba. Abból sosem lesz jó kapcsolat ha megjátsza magát az egyik fél.

Egy jó kapcsolat nagyon nem ilyen, és ha valaki ilyeneket érez akkor hagyja ott a francba a kapcsolatot. Jól érzem magama egy kapcsolatban, így nem érzem felesleges energiabefektetésnek, és nem is jár önfeláldozással.

És nem, senki nem csapja le a partneremet a kezemről, ha a parter mást választ, az nem a 3. fél hibája, hanem a partner döntése. Ha a partner nem akarja, senki sem fogj tudni őt lecsapni a kezemzől... Max. a Kaszás, de az más kérdés.


Nagyon el vagy tévedve, ha ilyennek képzelsz el egy kapcsolatot.

2016. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom,en csak magamat adtam es bejott:)
2016. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!