Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny a párom? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, együtt is lakunk.

Mindenre és mindenkire féltékeny.Töröltem magam a Facebook-ról, a Messengert már rég nem használhatom.

Volt egy nagyon jó munkahelyem, leszámoltam, mert állandóan azzal csesztetett, hogy férfiak is vannak körülöttem.

Tegnapi eset miatt írok.Nem lakik nála a fia, de viszonylag még sok cucca volt, így költözködik, mindegy, dobozoltak a mennyaszonyával.Azt mondták, ott alszanak, mert reggel megy a költöztető.Úgy voltam vele,párom hagy pihenjen, napok óta 16-ozik, mert munka és pénzmániás.Kivettem szobát egy hotelben, megbeszéltük este 10-kor jön.

Pont lent voltam cigizni, amikor láttam, hogy megáll kocsival.Akkor pont beszélgettem, legnagyobb szerencsétlenségemre férfiakkal.Rögtön mentem is ki hozzá, de azt a cirkuszt....Mit keresek én lent, mért beszélgettem, miért pont férfiakkal, menjek dugni ha nekem ennyit jelent stb stb.

1,5 óráig rimánkodtam neki a kocsiban, hogy jöjjön fel, nem viccből vettem ki a szobát.

Háromszor mondta, hogy kapsz egy pofont, amikor megemelkedett a hangom.

Én vagyok a szemét amiért kommunikálok az emberekkel, vagy ő beteges már?

31/N


2016. máj. 21. 08:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdésem van.

Miért vagy még együtt ezzel a barommal?

2016. máj. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mert érdekkapcsolat ez, semmi más.
2016. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Dehogy érdekkapcsolat, nagyon jó együtt minden, veszettül szeretem.

Általában havonta rájön ilyen dili, akkor megvádol mindennel.

Tudom, hogy szeret, csak azt nem tudom, miért csinálja ezt.

Soha nem csaltam meg.

2016. máj. 21. 08:40
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert kisebbségi komplexusos konrtrollmániás elnyomó barom.

De ha neked ez kell, hajrá!

Pár év és a monoklikkal a szemed alatt mentegeted.

Egy ágyban az ellenséggel film megvan?

2016. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is veszettül szeretem a pasim, de se én nem tűrném, hogy kidobasson a melóhelyemről, se ő nem tűrném, hogy én legyek ilyen hisztis, mint a te pasid.

Mindennek van határa.

2016. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen, megvan a film, Julia Roberst, láttam egy párszor.

Szilveszterkor orrba vágott, fekvés közben.Erdélyben voltunk, minden szépen indult.Aztán rosszul folytatódott.

Hatalmas ütést kaptam a vaksötétben, csak azt éreztem, hogy valami forróság van az orromban.Felkapcsoltam a kislámpát, és dőlt az orromból a vér.

Az volt a bűnöm, hogy messengeren váltottam pár szót volt évfolyamtársammal, aki pechemre pont férfi.

2016. máj. 21. 08:55
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyugtasd magad azzal, hogy "oh, csak havi egy alkalom, az olyan, mint nálam a menzesz..." mert havi egyszer, nem hogy gyakori, hanem elviselhetetlenül sok.
2016. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Csak tudjátok, életemben először vagyok szerelmes.Feladtam érte a házasságom, egy jó munkahelyet, kvázi az életemet.:(((

2016. máj. 21. 09:02
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod, ez kib aszott szánalmas, és nem csak az amit a férfi csinál hanem az is hogy vele maradsz. Nekem is ilyen volt, de ennyire azért nem és ha egy ujjal hozzámért volna, ott abban a helyben kidobtam volna a fenébe, akármennyire is szerettem. Egyértelmű hogy rohadtul beteges és nem normális amit művel, és legközelebb meg az lesz, hogy neked ront egy késsel, mert rá mertél nézni valami fa szira a buszon. Ilyen kapcsolatból olyan gyorsan le kell lépni ahogy csak lehet. Talán már így sem vakarnád le magadról pár évig, vagy egész életedben üldözne, de még mindig jobb mint egy ilyennel együtt lakni. De tudod, ha eltűröd akkor meg is érdemled. Erre mondják, hogy aki hü lye, haljon meg.
2016. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9-es zöld pacsit kaptál te is, mert valahol mélyen tudom, hogy neked is igazad van.

De mi lesz velem 31 évesen???

Kinek fogok kelleni egy 6 éves gyerekkel, nem sokra megyek vele, hogy csinos nő vagyok...Áhhh

2016. máj. 21. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!